Úvod Oslavy, párty, karnevaly

Oslavy, párty, karnevaly

Čeká Vás dětský karneval nebo tématická párty? V této nejbarevnější kategorii naleznete vše potřebné pro ten nejlepší večírek a uspořádáte nezapomenutelnou oslavu od tématických kostýmů nebo balónků přes papírové a plastové nádobí až k svíčkám a lampiónům. Vybírejte od těch nejlepších firem, které pro Vás pečlivě vybíráme - Anděl, Rappa, SMT, Smart balloons, Wimex.

Karneval

Převtělte se do princezny, piráta, kovboje, indiánky nebo víly a mušketýra. V této kategorii naleznete vše potřebné pro kompletní vybavení na ten nejzábavnější karneval - ať už od kostýmů přes nezbytné doplňky až po barvy na obličej. Pečlivě vybíráme pro Vás jen ty nejlepší kousky od ověřených firem Rappa, AndělSMT.

Svíčky
Žádný dort na oslavě se tolik nerozzáří, pokud nemá krásnou svíčku - ať už od klasických svíček přes svíčky s čísly až po ledové fontány. U nás naleznete široký výběr jen těch nejlepších svíček, které pro Vás pečlivě vybíráme od firmy Wimex.
Balónky

Nechte se únést do balónkové říše, protože žádná oslava či párty se neobejde bez barevných nafukovacích balónků. Vybírejte z různých tvarů, motivů a potisků. Díky tvarovacím balónkům si dokonce můžete složit i své oblíbené zvířátko. Pro usnadnění nafukování zde naleznete i nafukovací pumpy, které jsou jednoduché na ovládání. Pro nejpestřejší nabídku vsaďte na ověřené balónky Smart Balloons.

Lampiony

Průvod kostýmů potřebuje ten nejbarevnější lampión v ruce každého účastníka. Ať už na zminoňovaný průvod nebo na tu největší oslavu, kterou chystáte. Lampiony totiž dokáží rozzářit každou oslavu či párty. Vybírejte z klasických motivů a tvarů, ale i z těch nejveselejších kousků a lampiónů přání. Pozvedněte Vaši párty na vyšší úroveň díky firmám Anděl a MFP

Krepový papír

Vykouzlete z krepového papíru zázraky. Jeho struktura je vhodná na rozličné tvoření a výzdobu. Nazáleží na tom, jakou barvu zvolíte, krepový papír Vás nezklame. Vybírejte z široké nabídky barev, které rozzáří každou oslavu i deštivé odpoledne. Nabízíme krepový papír od té nejlepší firmy Zet servis.

Ubrousky, ubrusy

Slavnostní tabule i dětská párty se neobejde bez hygienických ubrousků. Rozhodně se ale nemusíte omezovat jen na klasické bílé, protože v této kategorii naleznete i ty nejveselejší ubrousky, které rozzáří každý stůl. Nezapomínejte ani na ochranu stolu před jeho znečištěním. K tomu Vám pomohou plastové ubrusy, které svým veselým designem a PVC povrchem budou skvělým společníkem na každé oslavě. Vše pro Vás důkladně vybíráme od skvělých firem Zet servis, Rappa, Stil a Wimex.

Papírové nádobí
Nechcete stát hodiny u dřezu a zbavovat se následků legendární oslavy? Vsaďte na papírové nadobí, které Vám nejen usnadní práci, ale i rozzáří každý stůl. Kromě klasických bílých tácků a kelímků u nás naleznete i veliké množství barev, designů a rozměrů. Vybírejte z nejveselejších kousků, které jsou inspirované nejen pohádkami, ale i trendy. O to nejlepší se postarají firmy Stil, Zet servis a Rappa.
Serpentiny, girlandy, konfety
Ať Vaše párty či svatba je TÍM nezapomenutelným večerem. Vyzdobte si svoji tématickou oslavu nebo velký den ve vší parádě. Pomohou Vám k tomu nejbarevnější girlandy a serpentidy nebo bláznivé konfety. Co víc si přát? Vše na jednom místě od mistrů zábavy Anděl a Rappa.
Hliníkové nádobí
Ulehčete si letní grilování s pomocníky v této kategorii. Užijte si dobroty bez starostí s nádobím a jeho umytím, když se třeba připálí. Toto hliníkové nádobí je vysoce odolné vůči teplu a dokáže udržet pohromadě veškeré šťávy z dobrot, které si právě připravíte. Staráme se o ten nejlepší výběr od zkušeného výrobce Wimex
Plastové nádobí

Zažijte pravá americká BBQ grilování s pomocí plastového nádobí. Jak určitě znáte z amerických filmů, grilování se neobešlo bez legendárních červených kelímků. Nemusíte ovšem vybírat pouze ze známé červené barvy, ale i z barev různých. Nezapomínáme ani na klasické bílé varianty. Kromě kelímků se vybavte i příbory, talíři a brčky. O to nejlepší se postarají firmy Wimex a Rappa.

Žertovné předměty

Zažijte tu největší legraci s pomocí žertovných předmětů. Knír, brýle, špagety ve spreji, ale i prdící hmoty a téměř reálný záchod nezkazí žádnou traškařici. Vybavte se tím nejsrandovnějším od zkušeného mistra zábavy - firmy Anděl.

Přání, pohlednice

Udělejte radost každému oslavenci nejen dárkem, ale i krásným přáním, které mu zanechá tu nekrásnější vzpomínku. Pozvěte celou třídu na nezapomenutelnou párty díky stylovým pozvánkám. Nezáleží na tom, kolik Vám je -  legraci si užijete všichni stejnou. O to nejstylovější se postarají firmy MFP, Stil a Aria.