Telefon +420 601 201 578 po-pá 7:30 - 15:00
Telefon +420 601 201 578 po-pá 7:30 - 15:00 Všechny kontakty

Argus

Argus - na začátku byla představa o přinášení radosti v podobě blahopřejných karet a pohlednic, které potěší každého v den významné události či běžného svátku. Od roku 1994 kdy jediným majetkem firmy byl název, malá místnost a snaha být stále lepší, uběhlo více než deset let. Dnes je společnost s kompletním vybavením pro navrhování, výrobu a expedici našich produktů, ale i rozsáhlým sortimentem. Detail je pro nás důležitý stejně jako snaha přinést kartu snad pro každou příležitost.

Produkce Argus: narozeninové karty, pohledy a další výrobky z papíru jako listovní soupravy, zápisníky, bločky, památníky, školní desky, balicí papír a doplňky k perfektnímu a vkusnému zabalení dárku. Výrobky se rodí ve spolupráci s vlastním grafickým oddělením a světovými uměleckými agenturami. V sortimentu klasických blahopřejný karet jsme dosáhli špičkovou úroveň různorodostí typů a úrovní zpracování. Najdete u nás i exkluzivní narozeninové karty, které svým jedinečným zpracováním připomínají malé umělecké dílo.

Argus jako jediný slovenský výrobce se pravidelně účastníme na prestižním veletrhu Paperworld ve Frankfurtě nad Mohanem od roku 1998. V roce 2006 nás na 4. specializované výstavě vybavení kanceláří s názvem OFFICE v bratislavské Inchebě Expo potěšilo 1. místo za sadu školních a kancelářských potřeb.

Prioritou nadále zůstává mít k dispozici stále různorodější sortiment produktů vysoké kvality, které osloví klienta již na první pohled.

Argus
Předcházející 1 3 ... 11