Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

2019 Velikonce
Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Tesa

tesa® – tradice a vývoj

tesa AG je s více než 6000 druhy výrobků jedním z hlavních světových výrobců lepicích pásek pro průmyslové, komerční i domácí využití. 125 let zkušeností vývojem a produkcí samolepicích řešení je zárukou pro kvalitní a ucelené produktové řady té nejvyšší kvality. Společnost je součástí skupiny Beiersdorf Group, proslulé především díky značce Nivea.

 

 

tesa® – inteligentní řešení a kvalita s přesvědčením

V laboratořích tesa v Německu, USA, Číně a Singapuru odborníci neustále pracují na vývoji produktů pro plné uspokojení potřeb zákazníků. Kromě klasické kancelářské pásky tesafilm®, která představuje jeden z milníků v dějinách společnosti, nabízí i další produkty, které poskytují jednoduché a kvalitní řešení pro každodenní použití, jako jsou speciální popisovatelné samolepicí pásky, nejrůznější druhy balicí pásky, oboustranné montážní pásky, textilní voděodolné pásky, maskovací pásky, včetně odvíječek a jiného příslušenství, anebo např. sortiment samolepicích poznámkových bločků a mnoho dalšího. Po celé Evropě usnadňuje tesa® zákazníkům život – v kanceláři, doma nebo v oblasti hobby.

Seřadit:  
Zboží na stránce:  Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin