Úvod Výtvarné a umělecké potřeby Křídy Prašné Křídy prašné umělecké KOH-I-NOOR Extra Soft 36 ks - 8555

Křídy prašné umělecké KOH-I-NOOR Extra Soft 36 ks - 8555

Kulaté extra prašné křídy TOISON D´OR 8555 s průměrem jádra 12 mm vhodně doplňují stávající řadu kulatých prašných kříd TOISON D´OR 8500. Z charakteristických vlastností lze vyzdvihnout jejichměkkost, jemnost, sametový charakter kresby a vynikající stíratelnost a roztíratelnost nátěru. B zobrazit celý popis
430,56 Kč (355,83 Kč bez DPH)
Skladem, můžete mít 7. 4. (Objednání do 12 hod)
PPL
95,00 Kč
Česká pošta - do ruky
110,00 Kč
GLS
95,00 Kč

Popis produktu

Kulaté extra prašné křídy TOISON D´OR 8555 s průměrem jádra 12 mm vhodně doplňují stávající řadu kulatých prašných kříd TOISON D´OR 8500.

Z charakteristických vlastností lze vyzdvihnout jejichměkkost, jemnost, sametový charakter kresby a vynikající stíratelnost a roztíratelnost nátěru.

Barevná škála těchto kříd zahrnuje 36 barevných odstínů.Výborných psacích vlastností je dosaženo vhodnou kombinací všech vstupních komponentů, založených na dlouhodobém výzkumu složení receptur a důsledném dodržování předepsaných výrobních postupů.

Základem výrobní směsi jsou velice čisté mikromleté přírodní látky na bázi uhličitanu vápenatého. Jedná se o minerál vápenec nebo křídu, ty spolu s přídavkem kaolinu, speciálních aditiv a pojivem tvoří základní směs, do které jsou pečlivě vmíchány barevné pigmenty.

Pigmenty jsou nakupovány od renomovaných výrobců z celého světa. Na jejich kvalitě, světlostálosti a dávkované koncentraci je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla.

Základní vlastností kulatých extra prašných kříd je snadné stírání dostatečného množství materiálu na podložku, které umožňuje následné roztírání barevných prachových částic. Tato technika malby poskytuje neomezené možnosti změny vydatnosti a odstínu.

Roztíráním tak snáze dosáhneme stínování kresby.

Po dokončení kresby je vhodné použít fixativ, který zabrání následnému rozmazávání dokončeného malířského díla.

Žádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toxické či jinak škodlivé látky a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

Cena za balení.

Technické parametry

Výrobce Koh-i-noor
Katalogové číslo 116049
EAN 8593539186588
Rádi Vám poradíme
jsme offline
po-pá 7:30 - 15:00
volejte +420 466 670 770 nebo pište
na info@papirnictvipavlik.cz
Otevřít chat
Pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics. Díky tomu zlepšujeme e-shop tam, kde je potřeba. Souhlasíte s tím?