Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Školní_potřeby_etapa_1
Letní tábory
Batohy PP
Grilování
Kancelář
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Karton P+P

Společnost KARTON P+P, spol. s r.o. byla založena na jaře roku 1996 dvěma společníky Ing. Pavlem Klementem a Petrem Hlaváčem. Díky důrazu kladenému na vysokou kvalitu vyráběného zboží, a především pak na seriózní a vstřícný přístup nejenom k obchodním partnerům, se společnost přes počáteční užší rozsah sortimentu vypracovala až do současné podoby, kdy v nabídce společnosti je možné nalézt značné množství plastových výrobků z PVC i výrobků z papíru, kartonáže a polypropylenu. V závislosti na rozšiřování sortimentu a množství vyráběného či dodávaného zboží se samozřejmě zvyšoval i počet zaměstnanců společnosti a tak ze společnosti původně čítající pouze několik zaměstnanců je nyní společnost s přibližně 85 zaměstnanci.

V základní nabídce společnosti lze nalézt běžné kancelářské potřeby jako jsou složky a obaly z PVC, pořadače, katalogové vazače, vizitkáře, diplomatky, výrobky z polypropylenu, kartonové obálky a lepenkové obaly. Pro náročnější klientelu či pro reprezentativní účely jsou pak určeny výrobky nadstandardního designu i provedení.

V nabídce školních potřeb jsou pro školáky různých věkových kategorií každoročně připravovány atraktivní kolekce s novými motivy. Malým školákům jistě zpříjemní školní výuku i přípravu na ni výrobky s motivy známých a oblíbených hrdinů jako jsou Princess, The Cars, Hello Kitty, Piráti z Karibiku nebo Spiderman. Pro studenty je především určena kolekce OXY.


Stránky výrobce: http://www.kartonpp.cz
Seřadit:  
Zboží na stránce:  
1255


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin