Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Hahnemuhle
Vánoce 2018
Stolní a nástěnné kalendáře 2019
Draci 2018
Batohy PP
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Karton P+P

Společnost KARTON P+P, spol. s r.o. byla založena na jaře roku 1996. Díky důrazu kladenému na vysokou kvalitu vyráběného zboží a především pak na seriózní a vstřícný přístup nejenom k obchodním partnerům, se společnost vypracovala na přední místo mezi výrobci kancelářských a školních potřeb.

 

V základní nabídce společnosti lze nalézt běžné kancelářské potřeby, jako jsou složky a obaly z PVC, pořadače, katalogové vazače, vizitkáře, diplomatky, výrobky z polypropylenu, kartonové obálky a lepenkové obaly, bloky a sešity, zipové obálky, psaníčka s drukem a další kancelářský sortiment. Pro náročnější klientelu či pro reprezentativní účely jsou pak určeny výrobky nadstandardního designu i provedení. V nabídce je zakázková výroba.

 

V nabídce školních potřeb jsou pro školáky různých věkových kategorií každoročně připravovány atraktivní kolekce s novými motivy. Široká škála výrobků zahrnuje školní a studentské batohy, penály, etue, sáčky na cvičky, desky na sešity, boxy na svačinu, láhve na pití, lamino kufříky a další školní potřeby.

 

Společnost Karton P+P vsadila na budování vlastního brandu Oxybag. V kategorii studentských batohů pod tímto brandem nabízí vlastní designy v několika kolekcích  - Oxy Sport, Oxy Style, Oxy One, které jsou určeny jak pro chlapce, tak pro dívky. Kolekce Oxy Fashion stylizovaná do veselých barev a hravých motivů je určena speciálně pro dívky.

 

Školní batohy Oxybag pro děti 1. až 3. tříd jsou především ve dvou oblíbených provedeních, a to Premium a Premium Flexi. Jedná se o batohy s vlastním nápaditým designem, jako je např. Motýl, Truck, T-rex, Kůň, Unicorn, nebo o licenční motivy z kolekcí FC Barcelona, Real Madrid, Santoro, Jurský svět nebo Despicable Me 3 Unicorn.


Stránky výrobce: http://www.kartonpp.cz
Seřadit:  
Zboží na stránce:  
1242


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin