Úvod Dárky

Dárky

Hledáte zajímavé, originální anebo praktické vánoční dárky pro vaše blízké? Projděte naše tipy, kde jsme pro vás vybrali ty nejrůznější dárky pro děti a dospělé. Pro maminky, babičky, dcery a kamáradky doplňky z kolekce OXYLADY nebo designový diář FILOFAX a k tomu navrch luxusní psací soupravy (hodí se i pro tatínky a dědečky). Dětem zase uděláte radost školními batohy nebo kreativními sadami. Pro staršího kluka nebo holku populární popisovače POSCA. A nebo máte doma umělce? Pak vybírejte v uměleckých potřebách.
 
Diáře Filofax
Filofax je anglická značka luxusních kroužkových diářů a příslušenství. O špičkové kvalitě svědčí tradiční výroba již od roku 1921. Získal si širokou skupinu uživatelů, kteří si cení jeho praktičnosti, přehlednosti a využitelnosti. A dodnes na něj nedají dopustit.
OXYLADY

Oživte svou kabelku doplňkem ze sortimentu řady OxyLady. 
Originální a designové produkty doplní váš outfit a podtrhnou vaši osobnost. Pochlubte se elegantní peněženkoukosmetickou taštičkou či praktickou manikúrou. Módní doplňky jsou nabízené v několika barvách a stylech, z nich si určitě vyberete ten pravý.

PUKKA bloky
Pukka bloky využije vytížený student, ale i projektový manažer. Vybírejte z krásných motivů, které umožňují stylovou organizaci práce. Pro Pukka blok je typická boční spirála, nadčasový design předních desek a přehledné rozdělení stránek. Kompletní nabídku naleznete u našich předních výrobců Zet servis a Reas Pack.
POSCA
Za posledních 30 let doprovází značka POSCA kreativitu ve všech jejích podobách po celém světě.

Značkovač POSCA, který byl uveden na trh počátkem 80. let zaznamenal okamžitý úspěch mezi uměleckými komunitami pocházejícími z městkých kultur zejména komunitou graffiti.
Graffiti umělci velmi rychle přijali fix, který splnil všechny jejich pořeby - pohodlný, efektivní a ideální způsob, jak mít barvu vždy v kapse.

Pro dočasné nebo trvalé projekty nabízí POSCA univerzální přístupný jazyk, který spojuje umělce a amatéry všech věkových kategorií  se stejnou vášní - TVORBOU!
 
Psací soupravy
Psací soupravy jsou vhodným dárkem pro ženy i muže. Sady obsahují kuličková pera a mechanické tužky. Vybírat můžete i jiné varianty. Prohlédněte si kompletní sortiment luxusních psacích potřeb firem Regal, Fandy nebo nebo Concorde.
Umělecké soupravy
Pro malé i velké umělce jsou nezbytné kvalitní umělecké sady. Nechte se unášet na umělecké vlně s těmi nejlepšími výtvarnými sadami. Vyberte si u nás z pastelek, kříd, temperových barev, akvarelů, které jsou nezbytnou součástí výbavy každého umělce. Nabízíme tu nejvyšší kvalitu.
Malířské stojany
Stojan je základní uměleckou pomůckou, kterou najdeš v naší nabídce v rozmanitých variantách.  Vybírat můžete podle velikosti, značky nebo ceny.
Kreativní sady
Vybírejte z nepřeberného množství kreativních sad. 
Školní sety
Nechce se Vám shánět každou věc pro školáka zvlášť? Vyberte si ze široké nabídky školních setů od firem Karton P+P nebo Stil. A navíc i ušetříte.