Baloušek

Společnost Baloušek, s.r.o. se zabývá nejen výrobou a prodejem kalendářů a diářů, ale také dětského sortimentu (omalovánky, pexesa, rozvrhy, vystřihovánky, diplomy), doplňkového sortimentu (papírové kostky, vrtule, účtenky), telefonních zápisníků a ve velké míře výrobou a prodejem samopropisujících a ekologických (nepropisujících) hospodářských tiskopisů.

Mohli bychom si myslet, že v dnešní moderní elektronické době bude používání papírových tiskopisů ustupovat, ale není tomu tak. Jsou stále důležitou součástí úřadů, kanceláří a firem.

Naše společnost vyrábí hospodářské tiskopisy již od svého založení roku 1990, kdy přišla s myšlenkou vytvořit ucelenou řadu. Obálka má nezaměnitelný design, a tím usnadňuje orientaci zákazníků při výběru. Zároveň s oprávněností používat logo „Český výrobek“ potvrzujeme zákazníkům, že výrobky jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, tvořeny dle zákonných norem a vyrobeny v České republice.

V naší stálé nabídce najdete příjmové pokladní doklady A6, výdajové pokladní doklady A6, paragony, dodací listy, faktury, knihy jízd, knihy přijaté pošty, knihy odeslané pošty, skladové karty, stavební deníky, bločkové vstupenky, šatnové bloky, pokladní knihy a mnoho dalších.

Baloušek
Předcházející 1 3 ... 15