+420 466 670 770 po-pá 7:30 - 15:30
+420 466 670 770 po-pá 7:30 - 15:30 Všechny kontakty
Úvod Blog Děti Tombow - Volba školáků už od roku 1913
Bombastické fixy Tombow představují cenově dostupný luxus už od roku 1913

Tombow - Volba školáků už od roku 1913

Je možné získat luxusní a dostupné zboží zároveň? Společnost Tombow si na tuto otázku odpovídá kladně. A to už nějakou dobu, jelikož je jedničkou v oblasti psacích potřeb od roku 1913. Ať už se věnujete scrapbooku, náročným art projektům nebo prostě chcete mít jen hezky podtrhaný sešit, s Tombow můžete počítat. Na holičkách vás určitě nenechá.

Pojem od samého počátku

Společnost sídlí v Tokiu, pobočky má ale v Severní Americe, Thajsku i Vietnamu. Vše ovšem začalo jako ryze japonská manufaktura na výrobu dřevěných barevných tužek a pastelek. Téměř každý japonský školák vyrůstal s Tombow tužkou!

Z Japonska do celého světa

Během čtyřiceti let se sortiment Tombow rozšířil i na kuličková a plnicí pera, korektory, korekční a lepicí pásky, lepidla i zvýrazňovače. Sortiment ale není jediné, co Tombow vystřelilo na piedestal celosvětových lídrů v „kancelářině“. Společnost totiž dokázala obdivuhodně spojit inovaci, originalitu, kvalitu i cenovou dostupnost.

Kam dál?

A co plánuje teď? Pokračovat, samozřejmě! Udržet si vysoký standard ve velké konkurenci není jednoduché. Tím spíše, když se řadíte mezi top 5 podnikatelů v oblasti kancelářských i školních potřeb už více než 100 let.

Oboustrané fixy Tombow

Svěží japonský vítr se dvěma konci

Relativně nedávno Tombow přišel s absolutní novinkou pro nadšené ilustrátory, malíře i kreslíře. Z jedné strany ostré linky, z druhé strany sytý inkoust. A kombinujte třeba donekonečna. Tombow Dual Brush je ideální pro vybarvování, ilustrace, oblíbené ruční nápisy nebo prostě obyčejné čmárání. Absolutně netoxický inkoust na vodní bázi je možné vzájemně mísit - a použít fixy jako vodové barvy. V pestré paletě 95 barev můžete vybrat mezi flexibilním štětcem na jedné straně a jemným hrotem na druhé. Neuvěřitelně variabilní pero využije řemeslník, umělec i školák. Zkuste ho.

 

 

 

Zdroje:

https://www.tombow.com/en/

https://www.tombowusa.com/

https://www.youtube.com/watch?v=sCLOVWp11S4

Pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics. Díky tomu zlepšujeme e-shop tam, kde je potřeba. Souhlasíte s tím?