+420 466 670 770 po-pá 7:30 - 15:00
+420 466 670 770 po-pá 7:30 - 15:00 Všechny kontakty
Úvod Blog Zajímavosti Kores pomáhá: Vyrobí pro Vás až 20 000 lahviček dezinfekcí denně
Podívejte se s námi, jak se společnost Kores rozhodla pomoci obyvatelům ČR výrobou kvalitní dezinfekce
Věřili byste, že je na těžké časy možné nahlížet i optimisticky? Ukazuje se totiž, že máme kolem sebe mnoho malých velkých hrdinů, kteří v této nelehké době pomáhají. Někteří se toho však zhostili se skutečnou vervou. Patří mezi ně například zaměstnanci společnosti Kores.

Kores je známý výrobce a distributor kancelářských i školních potřeb. V této nelehké době se nabídl pomoci výrobou dezinfekce pro obyvatele ČR.

Jejich výrobní závod, jihočeský Strmilov, je schopný denně vyrobit až 20 000 ks 28ml lahviček naplněných kvalitních dezinfekcí. Jedna taková lahvička účinně zlikviduje bakterie i viry. K Vašim objednávkám je nyní díky Koresu věnujeme zdarma.

Popis dezinfekce

Dezinfekce na ruce Kores je vyrobena na bázi alkoholu. Působí v ní účinná látka zvaná ethanol, která hrdě vyráží do boje s bakteriemi a viry, a to včetně viru COVID-19. Výroba dezinfekce probíhala na základě doporučení mezinárodní zdravotnická organizace WHO.
Tekutá dezinfekce Kores je rychleschnoucí a okamžitě dezinfikuje ruce bez nutnosti dalšího použití vody nebo mýdla.
Stačí nanést malé množství na suché ruce a důkladně rozetřít na obou rukách včetně prostorů mezi prsty.

Více než kdy jindy Vám, vážení zákazníci, přejeme mnoho zdraví a sil. Pokud jsou ovšem kolem nás hrdinové jako Kores, nemáme se čeho bát. Takto zvládneme všechno. Děkujeme!

Pozn. Přidání dezinfekce Kores k objednávce platí do vydání zásob
 
 
Pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics. Díky tomu zlepšujeme e-shop tam, kde je potřeba. Souhlasíte s tím?