Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Zpráva z Centropenu

 
 
 

Zpráva z Centropenu ze dne 11.1.2013

Vážení zákazníci,

od našeho tradičního a osvědčeného výrobce a dodavatele firmy Centropen jsme obdrželi následující sdělení:

 

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi reagovat na několik negativních ohlasů k výrobku Centropen art. 2738 Decor pen, které jsme zachytili na přelomu loňského roku. Připomínky se týkají z naší strany nesprávně prezentované odolnosti stopy písma na některých materiálech a površích, zapříčiněné zavádějící textovou i obrazovou prezentací na obale výrobku, za což se omlouváme. Zavedení výrobku Decor pen předcházel dlouhý proces, kdy laboratoř Centropen vyvinula speciální pigmentové inkousty brilantních odstínů na vodní bázi, bez zápachu, obsahu organických rozpouštědel a škodlivých chemikálií. Pro ně se podařilo najít vhodnou a velmi dobře funkční kombinaci tampónu a hrotu. Poté bylo všech devět inkoustů zkoušeno psaním narůzné materiály a povrchy v laboratorních podmínkách. Z výsledků těchto zkoušek vyplynuly závěry, že:

 

‐ před započetím dekorovaní je nutné povrch dokonale očistit, usušit a odmastit;

‐ po dokončení dekorování je nutné nechat stopu písma dokonale zaschnout (vyzrát) minimálně 4 hodiny;

‐ po dokonalém zaschnutí se stopa stává odolnou vůči otěru a na porézních površích i vodě;

problematické mohou být neporézní povrchy a vysoce lesklé materiály, jako je sklo, glazovaná keramika, porcelán, či měkčená PVC fólie, kterých se právě i připomínky zákazníků  týkají. Záleží jak na typu glazury, druhu skla, tak na správném použití výrobku;

‐ z neporézních povrchů lze stopu smýt vodou se saponátem, z porézních povrchů je stopa písma jen velmi obtížně odstranitelná, až neodstranitelná;

‐ dekorované předměty nelze dávat do myčky nádobí, kde bude stopa písma bezezbytku odstraněna;

‐ výrobek musí být skladován vodorovně, z důvodu rovnoměrného rozmístění pigmentů (pevných částic inkoustu) v tampónu výrobku.

 

V současné době jsou již připraveny nové obaly, které výše popsané nedostatky odstraňují. 

Připomínkám a požadavkům zákazníků věnujeme velkou pozornost a snažíme se vždy hledat cestu, jak k vylepšování našich výrobků, tak k jejich dokonalé prezentaci. Toho lze dosáhnout i za Vaší významné pomoci.

 

Dovoluji si Vás proto touto cestou požádat o spolupráci a správnou prezentaci vlastností výrobku Centropen art. 2738 Decor pen všem zákazníkům tak, aby byli s jeho správným použitím dokonale seznámeni. Za tuto pomoc bych Vám chtěl předem velmi poděkovat!Věřím, že Vy ani Vaši zákazníci neztratíte důvěru v tento nový výrobek a ten bude i nadále vyhledáván, jako velmi atraktivní, levný a jednoduchý prostředek pro výzdobu předmětů ve svém okolí.

 

S úctou

Pavel Kaupa ml.

Ředitel tuzemského prodeje

Centropen, a.s. Dačice
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin