Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

2019_Čarodějnice
2019 Velikonce
Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Zažehlovací korálky

 
 
 

 

 Zažehlovací korálky

 

  Jak zabavit dětičky v deštivých dnech? Možností je spousta! Tu, ve které můžete prokázat i jejich šikovnost, vám nyní rádi představíme. O co jde? O korálkové představitele ze zvířecí i pohádkové říše, se kterým procvičíte počty, motoriku i barvičky. Podívejte se s námi, jak si pomocí žehličky vytvořit parádní obrázek, který zvládnou i nejmenší šikulové.

 

 Korálkové sety

 

  Kombinace barevných korálků je v každém setu zcela jedinečná. Chcete vytvořit veselého delfína? Jak je libo! Nemusíte ale pracovat jen s obyčejnou modrou barvou. Zkuste i další odstíny od azurové po blankytně modrou. Korálky můžete skládat podle návodu, ale i podle naší vlastní fantazie – která je koneckonců často tou nejlepší pomocnicí.

 

 

 

 Jak na to?

 

  Korálkové sety obsahují tradičně speciální podložku a až 1100 nažehlovacích korálků! Zažehlujte obyčejnou žehličkou, kterou má doma každá maminka. Co nejpevnějšího výsledku docílíte, když stejný „zažehlovací“ postup zopakujete i z druhé strany našeho obrázku.

 

Budete potřebovat:

 

• Speciální podložky s hroty

 

• Zažehlovací papír

 

 Popř. Korálkový set

 

• Žehlička

 

• Knížka na zatížení

 

 

 

 

 

 

 

 

 Princezny

 

  U krásných princezen si nejde představit jinou než růžovou barvu. Co ale takhle vytvořit princeznu bojovnici? Pohádková říše jen čeká na to, až se vydáte na výpravu, kde vás provedou ty nejroztodivnější korálky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pejsek

 

  Podložku zaplňte podle předlohy, ale i podle té nejbujnější fantazie. Nebojte se oživit plochu z korálků mezerami nebo nečekanou variantou barev!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Koník

 

  Roztomilý koník jen čeká na to, jak jej zkrášlíte! Nezapomeňte mu přidat uzdu i sedlo – a vydejte se na další cestu korálkovou říší.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delfín

 

  Pod hladinou se skrývají nejrůznější poklady. Pojďte je objevovat s veselými delfíny a dalšími obyvateli království mezi vlnami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Netopýr

 

  Na strašidelný večírek patří netopýři! I během celého roku jsou u nás ale vítaní. Kombinujte barvičky a ozdobte korálkovými netopýry halloweenskou párty i dubnové pálení čarodějnic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dinosaurus

 

  I když u prehistorického kamaráda převládá zelená barva, nebojte se smíchat korálky z jiné várky a vytvořte dinosaura, kterého nikdo nikdy neviděl. Experimentujte! Výsledek bude stát za to.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj:

http://www.vytvarka.eu/koralky/zazehlovaci.htm
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin