Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Speciální nabídka pro malé šikuly

 
 
 

 Speciální nabídka pro malé šikuly

 

  Vítáme školáky i předškoláky, kteří do jednoho zbožňují barvičky, stříhání a všelijaké další tvoření. Máme pro každého z vás připravený přehled té nejbarevnější zábavy z našich novinek - od omalovánek přes vystřihovánky až po hrátky s razítky.

 

Dětské tvoření podporuje představivost, motorické funkce, ale i rozvoj myšlení. Kreativní sady malé šikuly připraví do školy, i později se však stávají vítanou zábavou a naplněním nejen při deštivých odpoledních

 

  Kluci se tentokrát dozvědí o důležitých povoláních, která pracují s obrovskými auty, holčičky si zase obléknou vlastní princeznu.  Ale nejen to. Tak hurá na to!

 

.

 

 

 

 

 

 

 Od omalovánek k razítkům

 

Omalovánky - jeden z nejoblíbenějších dětských společníků. Pro děti představuje barevné učení s oblíbenými postavičkami, pro dospělé skvělou relaxaci. Ani ti se jich totiž často nechtějí vzdát. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Škola hrou

 

  V naší nabídce se nevyskytují jen omalovánky, ale i spousta dalších věcí. Všechny do jednoho podporují kreativitu malých šikulů  - a to pomocí barviček, nůžek i samolepek. Chcete vědět, který byl největší dinosaurus? Nebo jak funguje lidské tělo? Vyzkoušejte hledací knížky a učte se hrou!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Veselé pastelky

 

  Vybarvěte si trochu jiné kamarády! Prozkoumejte veliké stroje hasičů nebo záchranářů.  Ze silnice potom sjeďte na farmu, kde poznají zvířecí kamarády (nejen) milovníci koníků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Oblékni si princeznu

 

  Připravte Popelku na ples a Sněhurce pomozte vybrat šaty, které si obleče, až potká svého prince. Oblékací panenky nevyžadují nůžky ani lepidlo. Módní přehlídka může začít!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Maluj podle čísel

 

  Učte se počítat pomocí barviček! Každá barva má své číslo. Pozorně sledujte návod a vytvořte ten nejkrásnější obrázek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Maluj, stříhej, nalepuj!

 

  Oblíbený Krteček vás naučí malovat, přesně vystřihovat i pracovat s lepidlem. Vemte si na pomoc maminku (nebo tatínka) a hrajte si s Krtkem i jeho kamarády!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Přes pole i po obloze

 

  Líbí se vám skládané papírové modely? Zkuste si je i vy! Pečlivě vystřihněte moderní traktor i veselé letadlo. Postupně se tak můžete vypracovat až k mistrovským kouskům, které tak rád slepuje a stříhá váš dědeček.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin