Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Maped 2017
Topgal
Da_Vinci
Umělecké a výtvarné potřeby

Pardubice - Palackého

   Pardubice - Palackého

   

Papírnictví PAVLIK CZ - provozovna Palackého Pardubice je velmi známá podejna s dlouholetou tradicí. Nachází se na obchodní třídě. I přes blízkost několika nákupních center a obchodních řetězců, je u zákazníku stále velmi oblíbená pro zřejmě nejširší výběr zboží CENTROPEN a KOOH-I-NOR. Zákazník zde najde vše pro malování, kreslení, decupage ( ubrousková technika ), barvy na sklo, textil, materiály a doplňky pro kretaivní činnosti a mnoho dalšího.

 

Kompletní sortiment papírnictví je zde doplněn o pravděpodobně největší výběr zboží pro kreativní činnosti. Zákazník zde najde vše pro malování, kreslení, decupage ( ubrousková technika ), barvy na sklo, textil, materiály a doplňky pro tvořivost a mnoho dalšího.

 

V červenci roku 2014 proběhla celková rekonstrukce prodejny. Obchod je nyní světlejší, vzdušnější a přehlednější a spolu s klimatizací se tak velmi zvýšil komfort pro zákazníky.

 

Nový vzhled prodejna dostala i navenek. Výlohy a vstup stejně jako u ostatních prodejen korespondují s novou grafickou koncepcí firmy.

 

     Otevírací doba

Po - Pá:  7:30 - 18:00

        So:  8:00 - 12:00

     Adresa

PAVLIK CZ s.r.o.

Palackého 2548/29

Pardubice

530 02

     Kontakty

 

 

 

 

 

 

 

   Vlasta URBANCOVÁ

     Vedoucí prodejny

  Tel./fax: 466 513 209

      Mapa


Zobrazit místo Pavlík CZ s.r.o. na větší mapě


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin