Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

PR - Nejen 10 tipů na dárky

 
 
 

 

 (Nejen) 10 tipů na dárky

 

 

  Potěšit blízké je cílem Vánoc, ne vždy jde ovšem o lehký úkol. Říká se, že během Vánoc by měli všichni držet pohromadě. A my s tím souhlasíme. Rádi vám poradíme s výběrem toho nejlepšího dárku pro školáka i umělce. Pokud ušetříte čas a potěšíte své nejdražší, budeme nadšení. A koneckonců také o to o Vánocích běží.

 

 

 

 

 

1. Souprava olejových barev Prague 10 x 40 ml

 

  Zbožňuje váš nejlepší přítel umění? Kreslí a maluje, kde se dá? Dopřejte mu luxusní soupravu olejových barev KOH-I-NOOR. Mistrovské barvy pro profesionály nabízí široké spektrum kryvosti, světlostálosti a složení.

 

 

 

 

 

2. Sada da Vinci Box - 12 akvarelových barev Shmincke + štětec 5380

 

S ručně vyráběnými štětci šikovné ruce dokáží opravdové zázraky. Luxusní souprava obsahuje syntezický štětec Cosmotop Spin a 12 mistrovských akvarelových barev.

 

 

 

3. Malířský stojan Da Vinci 0042

 

  Dokážete si představit malíře bez stojanu? Tento kousek z kvalitního bukového dřeva je zajištěn kovovým mechanismem. Plátno je možné vyklopit do svislé polovy. Hned na Štědrý den může váš umělec začít kreslit. A co ? No přeci bílé Vánoce!

 

 

 

 

 

Byznys začíná u vás

 

Racionální a pragmaticky uvažující jedinci nejsou nutně omezení jen na praktický dárek bez nápadu. V MBTI testu najdete sebevědomé „Dobyvatele,“ velmi pilné „Inspektory,“ ale i zodpovědné „Živitele.“  I oni se rádi kochají – a často velice dobře. Vydupal si váš tatínek vysoce funkční dárek? Podlehněte pojmům Filofax nebo Parker.

 

4. Diář Filofax Finsbury - kapesní - malinová - 022452

 

  Neobejdete se bez plánování? Máte toho jednoduše tak moc, že jsou poznámky vaší jedinou záchranou ? Potřebujete diář. A ne jen tak ledajaký - fenomén Filofax využije učitel, manažer i pilný student. Kromě stylového vzhledu nabízí Filofax místo pro pero nebo kalkulačku, adresář i spoustu prostoru pro poznámky. Možnost doplnit náplň je samozřejmostí.

 

 

 

 

9. Psací souprava Parker I.M Black - plnicí pero + kuličkové pero

 

  Luxusním perem potěšíte nejen novináře a pisálky. Milovníci stylových doplňků ocení nejen elegantní vzhled, ale i kvalitu. Dárková sada obsahuje plnicí a kuličkové pero, a inkoustovou bombičku. Sada spojuje jednoduchost, pohodlí a maximální výkonnost.

 

 

 

 

10. Psací souprava Parker Urban Premium Amethyst -  Roller + zápisník

 

  I propisku je možné si zamilovat! Dárková sada je inspirovaná populární historickou řadou Vacumatic. Najdete zde Roller Parker a elegantní linkovaný zápisník s praktickou gumičkou.

 

 

 

 

 

Kolem světa a ještě dál

 

Říká se, že esteticky založení "Optimisté" a svobodomyslní "Léčitelé" nejvíc touží po svobodě.  Citliví a bystří "Objevitelé " se vydají kamkoliv  - pokud v tom vidí smysl.  Cesta kolem světa? Žádný problém! Podlehněte luxusním globusům a nikdy se nevzdejte svých snů!

 

8. Globus svítící Discovery L 40 cm

 

 Objevte krásy naší planety se světelnými globusy i precizní plastickou mapou. Užijte si úchvatný návrat do minulosti. A inspirujte se na vaší další cestě.

 

 

 

 

 

 

 

Vše na jednom místě!

 

11. Sada vánočních dárkových krabic - 8 ks

 

Víte, že u nás dárky také zabalíte? Vyberte si z nejrůznějších variant balicího papíru, dárkových tašek, ale i spolehlivých krabic. Vaše dárečky budou v bezpečí!

 

 

 12. Sada vánočních dárkových krabic - 7 ks
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin