Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

PR - Dárky podle typů osobnosti

 

Dárky podle typů osobnosti

Před šedesáti lety vznikl v Americe MBTI test. Pozoruhodně přesně dokáže určit předpoklady pro studium i ideální práci. Na základě 4 vlastností dělí lidi do 16 skupin. A každá z nich chce jiné dárky.

Zkuste se před Vánoci podívat na své nejdražší trochu jinak. Je vaše kamarádka impulzivní snílek zbožňující pěkné věci a celý život se vznáší ve stavu beztíže? Nebo patří mezi racionální analytiky, co se upřímně radují z ponožek pod stromečkem?

Jak to vlastně funguje?

Smysly proti intuici, extroverti proti samotářům– a zkušenosti a mysl proti pocitům. Otázky v MBTI testu zjistí, jestli se rozhodujete hlavou nebo srdcem… anebo trochou od obojího.

Život je umění

Veselé i zadumané kreativní dušičky budou nadšené z neotřelých dárků. Pro citlivé „Skladatele,“ kreativní „Snílky“ a  další umělce s jistotou vsaďte na umělecké soupravy Da Vinci.

 

 

2. Sada da Vinci Box - 12 akvarelových barev Shmincke + štětec 5380

 

S ručně vyráběnými štětci šikovné ruce dokáží opravdové zázraky. Luxusní souprava obsahuje syntetický štětec Cosmotop Spin a 12 mistrovských akvarelových barev

 

 

 

3. Malířský stojan Da Vinci 0042

 

 Dokážete si představit malíře bez stojanu? Tento kousek z kvalitního bukového dřeva je zajištěn kovovým mechanismem. Hned na Štědrý den může váš umělec začít kreslit. A co? Přece bílé Vánoce!

 

 

 

 

 

Byznys začíná u vás

 

V MBTI testu najdete sebevědomé „Dobyvatele,“ pilné „Inspektory,“ ale i zodpovědné „Živitele.“ Vydupal si váš tatínek vysoce funkční dárek? Podlehněte pojmům Filofax nebo Parker.

 

 

4. Diář Filofax Finsbury - kapesní - malinová - 022452

 

Neobejdete se bez plánování? Potřebujete diář. A ne jen tak ledajaký – vsaďte naFilofax! Kromě extra vzhledu nabízí místo pro pero, kalkulačku i adresář.

 

 

10. Psací souprava Parker Urban Premium Amethyst -  Roller + zápisník

I propisku je možné si zamilovat! Dárková sada je inspirovaná populární historickou řadou Vacumatic. Najdete zde Roller Parker a linkovaný zápisník s gumičkou.

 

 

 

 

 

Kolem světa a ještě dál

 

Říká se, že esteticky založení "Optimisté" a svobodomyslní "Léčitelé" nejvíc touží po svobodě.  Cesta kolem světa? Žádný problém! Podlehněte luxusním globusům a nikdy se nevzdejte svých snů!

 

8. Globus svítící Discovery L 40 cm

 

Objevte krásy naší planety se světelnými globusy a  inspirujte se na vaší další cestě.

.

 

 

 

 

 

 

 

Vše na jednom místě!

 

11. Sada vánočních dárkových krabic - 8 ks

 

Víte, že u nás dárky také zabalíte? Vyberte si z nejrůznějších variant balicího papíru, dárkových tašek a krabic. Vaše dárečky budou v bezpečí!

 

 

 

 

  
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin