Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Stil
Stojany
Dětský den
Katon PP - 2017
Maped 2017
Umělecké a výtvarné potřeby

O nás

 

 

   

 

 

 

 

 

Na novém e-shopu www.papirnictvipavlik.cz  najdete vše z oboru papírnictví. Za mimořádně příznivé ceny můžete nakoupit veškeré školní a kancelářské potřeby a mnoho dalších produktů z tohoto odvětví. Naší velkou předností je bezkonkurenční sortiment nabízeného zboží. Všechno zboží na  e-shopu  je skladem, tudíž může být okamžitě expedováno. Na rozdíl od jiných e-shopů tohoto zaměření s jedním kamenným obchodem, firma PAVLIK CZ s.r.o. provozuje velkoobchod s dlouholetou tradicí. Veškeré zboží je tudíž objednáváno v dostatečném množství a v kompletní nabídce variant. Proto můžeme nabídnout například školní batohy a tašky od všech výrobců v jejich celé šíři sortimentu. Totéž platí i u ostatních položek. Pokud u nějakého zboží existuje více variant nebo barev, na www.papirnictvipavlik.cz  jí zcela určitě najdete. S tím samozřejmě souvisí i rychlost expedice. U osobního odběru je objednané zboží k dispozici téměř okamžitě, odeslání přepravní službou je do 24 hodin. Samozřejmostí je profesionální a kvalifikovaný  přístup našich pracovníků  k zákazníkům.  Ochota a individuální jednání s každým zákazníkem je základem naší práce.

 

 

 

 Sídlo firmy PAVLIK CZ s.r.o, kde kromě velkoobchodu je i výdejní místo e-shopu www.papirnictvipavlik.cz, se nachází v okrajové časti Pardubic v Černé za Bory. Místo je velice výhodné, protože při složité pardubické dopravě je dobře dostupné jak z hlediska zásobování tak i pro velkoobchodní zákazníky.  

  

 

 

 

 

 

 

Samotné prostory velkoobchodního skladu jsou velmi rozlehlé. Velká hala, kde si velkoobchodní zákazníci vybírají zboží, je spojena s menší, která slouží pro expedici zboží a je částečně využívána pro výběr sezónního zboží, tzn. velikonoční a vánoční papírnický sortiment, případně i kalendáře. Na tuto část navazuje další hala určená pro vykládku a příjem zboží od našich dodavatelů.

 

 

 


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin