Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Kostýmové šílenství

 
 
 

 Legrace s kostýmy

  Halloween je za dveřmi.

Chcete vyděsit kolemjdoucí? Očekáváte první cenu v soutěži o nejlepší halloweenské strašidlo? Máte zkrátka v plánu kostým, kterým uchvátíte? Přinášíme trochu inspirace. Nadšený bude i váš pejsek. Nevěříte? Čtěte dál!

 

  Karneval není jediné místo, kde jsou kostýmy „jako doma.“ Byli jste na pyžamové párty? Zažili jste oslavu, kde byl povinný korzet, charleston a špička na cigaretu? Tematické večírky se těší velké oblibě – a to u dětí i dospělých. Není divu! Kdy máte možnost gratulovat oslavenci jako vystrojená princezna?

 

 

 Kostýmové hry

  Víte, co to znamená „cosplay?“ V překladu „kostýmové hry“ počítají nejen s kostýmem, ale i hereckým výkonem. Koníček pochází až z daleké Asie a nejčastěji se představují fantasy nebo scifi postavy.

 

  Pokud ale čekáte běžného černokněžníka, hluboce se mýlíte. Cosplay nadšenci jsou schopni trávit měsíce u práce, která vyžaduje nebývalou zručnost a trpělivost.

 

  Až sem může doputovat záliba v kostýmech - ke skutečnému umění.Tvůrci používají látky i plast a na samém konci jsou schopni předvést skutečné dvojče Ariel nebo princezny Zvonilky.

 

 Karneval na besídce nebo v Brazílii?

  Kdy jste byli naposledy na karnevalu? Koho jste potkali v průvodu? A líbilo se vám to? Děti jsou zpravidla nadšené. Ve školách i školkách jde o vítanou zábavu. Mikulášské veselí ve škole, pálení čarodějnic i Vánoční besídka – to vše je dobrým důvodem přestrojit se za tygra nebo čarodějku.

 

  V Riu de Janeiru je na přelomu února a března také veselo. Extravagantní kostýmy a rytmy samby každoročně přilákají až dva miliony návštěvníků. Populární karneval si zamilovali i pejsci. Jak jinak vysvětlíte, že mají vlastní průvod v kostýmech?

 

 Zábava i umění

  Pochopitelně i Halloween je plný převleků a masek. Zbožňují jej děti po celém světě. Koledníci se předhánějí v kouscích, kterých se děsí nejeden strašpytel. Kostýmy jsou legrací i koníčkem. Jaký bude ten váš?
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin