Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Velikonoce 2016
Topgal
Da_Vinci
Kotoučky do pokladny
Karneval 2017
Umělecké a výtvarné potřeby
Batohy 2016

Jaro je za dveřmi

 
 
 

 

 

Speciální nabídka pro koledníky

 

 Jaro je tu, jaro je tady!

 

  Venku je ještě možná trošku sychravo, kalendář ale hovoří jasně. Tentokrát jsou Velikonoce už na konci března. Myslíte, že se za měsíc stihnou protrhat mraky a rozkvetou sněženky? Kdo ví. Je ale jisté, že z Velikonoc budeme nadšení tak jako tak - a to i kdyby sněžilo!

 

  Projďěme si velikonoční přípravu krok za krokem. Ať už svátky jara začínají v dubnu nebo březnu, zodpovědní šikulové nic nepodcení - a začínají zpravidla už měsíc před svátky. S čím? Podívejte se do všech pokojů u vás doma. Nechybí tam něco? Samozřejmě! Měsíc před Velikonocemi je ideální na řádění s jarními dekoracemi.

 

 

  Za chvíli si ale o Velikonocích povídají i vrabci na střeše. To už se i koledníci vydávají pro proutí na pomlázku. Hospodyňky zatím doma připravují voňavé vánočky a barví vajíčka. Přemýšlíte, kam schovat nadíllku pro malé koledníky? Podívejte se, co  všechno se může hodit v průběhu příprav na nejbarevnější svátky v roce!

 

 

 

 

 Poctivá příprava

 

 

 Barevné dekorace

 

 

  Je ještě venku pošmourno a jarní kvítky abychom pohledali? Nevadí. Povzbuďte probouzející se jaro okenními dekoracemi. Je libo pestrobarevné zajíčky nebo vajíčka v košíku?

 

 

 

Nadílka, kam se podíváš

 

  Pozvěte Velikonoce i na váš jídelní stůl. Voňavý koláč položte na ubrousky v pastelových odstínech. Mrknou na vás zajíci i kuřátka v barevných skořápkách. Zaručeně vám bude více chutnat!

 

 

 Veselé obálky

 

  Píšete ještě dopisy? V moderní době jde o magický okamžik s voňavým inkoustem a poštovní známkou. Pošlete velikonoční přání i pozdrav příteli v obálkách s veselou jarní dekorací.

 

 

 

 

 Jarní domácnost

 

  Zmizel koláč z jarního ubrousku rychleji, než jste čekali? Nezoufejte! Čerstvému ovoci budou slušet velikonoční talíře. A ty zase osvěží váš jídelní stůl!

 

 

 

 

 

 Barevné okno

 

  Květináče na okenním parapetu se okamžitě zamilují do roztomilých kuřátek i plastových zápichů. A i kdyby venku zuřila plískanice, pohled do vašeho okna zaručně zahřeje :)

 

 

 

 

 

 Velikonoce jsou za dveřmi

 

 Tradiční pomocníci

 

  Až bude jarní nálada i v nejskrytějším koutku domků a zahrad, může začít ta pravá velikonoční legrace. V hlavní roli se představí - samozřejmě! - vajíčka. Vytvořte ty nejkrásnější kraslice s pomocí našich parťáků!

 

 

 Barvy, barvičky

 

  Natvrdo uvařená vajíčka jsou symbolem (nejen) českých Velikonoc - a nás z nich často přechází zrak. Jen se podívejme na všechny metody zdobení! Pomocí bavlnek, vařené cibule, i pracným ručním malováním. My dáváme přednost klasickým barvám, s nimiž si svá vajíčka hravě nabarví i mrňata. Vyberte si z barev tekutých i  v práš ku. 

 

 

 

 Košilky i samolepky

 

  Nabarvená a poctivě usušená vajíčka můžeme nechat tak, jak jsou. V jednoduchosti je přeci krása! Klidně se ale nechme zlákat ozdobami vajíčkům přímo na míru. Ve vlažné vodě namočené obtisky s tradičními motivy jim budou určitě slušet. Velkou oblibu si získaly také pestrobarevné košilky. Způsob zdobení je stejný jako u samolepek. V obou případech si můžete vybrat kousky klasické i moderní.

 

 

 

 Velký den

 

 

 

 Veselé Velikonoce!

 

 Nepovedla se vám pomlázka? Nestihli jste před koledou natrhat skutečně pružné proutí? Nevadí! Poctivě vypracované jsou i pomlázky v naší nabídce. A až se dveře netrhnou svátečními návštěvami, obdarujte blízké nadílkou ve veselých taškách. Tipnete si, kolik dobrot se do nich vejde? Veselé Velikonoce!


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin