Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Jaro je za dveřmi

 

 

 Speciální nabídka nejen pro koledníky

 

 Jaro je tu, jaro je tady!

 

  Venku je ještě možná trošku sychravo, kalendář ale hovoří jasně. Za necelý měsíc a kousek jsou tu Velikonoce. Myslíte, že se do té doby stihnou protrhat mraky a rozkvetou sněženky? Kdo ví. Je ale jisté, že z Velikonoc budeme nadšení tak jako tak - a to i kdyby sněžilo!

 

Projďěme si velikonoční přípravu krok za krokem. Ať už svátky jara začínají v dubnu nebo březnu, zodpovědní šikulové nic nepodcení - a začínají zpravidla už měsíc před svátky. S čím? Podívejte se do všech pokojů u vás doma. Nechybí tam něco? Samozřejmě! Začít s jarními dekoracemi je ideální měsíc před Velikonocemi.

 

Ještě než se koledníci vydají pro mladé proutí a hospodyňky doma připraví voňavý mazanec, podívejte se, co všechno se může hodit v průběhu příprav na nejbarevnější svátky v roce!

 

 

 Poctivá příprava

 

 Barevné dekorace

 

  Je ještě venku pošmourno a jarní kvítky abychom pohledali? Nevadí. Povzbuďte probouzející se jaro třeba okenními dekoracemi. Je libo šablony na vymalování nebo nebo vajíčkové zápichy?

 

 

 Nadílka, kam se podíváš

 

  Pozvěte Velikonoce i na váš jídelní stůl. Voňavý koláč položte na ubrousky v jarních odsínech. Mrknou na vás zajíci i kuřátka v barevných skořápkách. Zaručeně vám bude více chutnat!

 

 

 Veselé obálky

 

  Píšete ještě dopisy? V moderní době jde o magický okamžik s voňavým inkoustem a poštovní známkou. Pošlete velikonoční přání i pozdrav příteli na pohledech s malebnou jarní dekorací.

 

 

 Barevné okno

 

  Květináče na okenním parapetu se okamžitě zamilují do roztomilých kuřátek i plastových zápichů. A i kdyby venku zuřila plískanice, pohled do vašeho okna zaručně zahřeje :)

 

 

 

 

 Velikonoce za dveřmi

 

 Tradiční pomocníci

 

  Až bude jarní nálada i v nejskrytějším koutku domků a zahrad, může začít ta pravá velikonoční legrace. V hlavní roli se představí - samozřejmě! - vajíčka. Vytvořte ty nejkrásnější kraslice s pomocí našich parťáků!

 

 

 Barvy, barvičky

 

  Natvrdo uvařená vajíčka jsou symbolem (nejen) českých Velikonoc - a nás z nich často přechází zrak. Jen se podívejme na všechny metody zdobení! Pomocí bavlnek, vařené cibule, i pracným ručním malováním. My dáváme přednost klasickým barvám, s nimiž si svá vajíčka hravě nabarví i mrňata. Vyberte si z barev tekutých i v prášku.

 

 

 Košilky i samolepky

 

  Nabarvená a poctivě usušená vajíčka můžeme nechat tak, jak jsou. V jednoduchosti je přeci krása! Klidně se ale nechme zlákat ozdobami vajíčkům přímo na míru. Ve vlažné vodě namočené obtisky s tradičními motivy jim budou určitě slušet. Velkou oblibu si získaly také pestrobarevné košilky. Způsob zdobení je stejný jako u samolepek. V obou případech si můžete vybrat kousky klasické i moderní.

 

 

 Veselé Velikonoce!

 

 Nepovedla se vám pomlázka? Nestihli jste před koledou natrhat skutečně pružné proutí? Nevadí! Poctivě vypracované jsou i pomlázky v naší nabídce. A až se dveře netrhnou svátečními návštěvami, obdarujte blízké nadílkou ve veselých taškách. Tipnete si, kolik dobrot se do nich vejde? Veselé Velikonoce!
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin