Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Batohy 1. třída
Čarodejnice
Karneval 2018
Kancelář
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Historie

 
 
 

 

 Historie

 

 

 Od zásobování k vlastním prodejnám

 

  Počátek firmy se datuje rokem 1990, kdy její hlavní činností bylo zásobování bank a jiných firem papírenským zbožím. Dlouho u toho nezůstalo. Prudký vývoj utvrdil Papírnictví Pavlik CZ v pozici předního velkoobchodu, eskaloval v založení šestnácti vlastních prodejen – a v neposlední řadě umožnil založení vlastního eshopu.

 

 Nové prostory

 

  Velký rozmach firmy si vynutil i podstatně větší prostory. Tyto požadavky splňoval bývalý autoservis v Černé Za Bory. Nákladná rekonstrukce z něj učinila moderní komplex budov, který využívají i další subjekty (reklamní agentura, Česká pošta). Na ploše bezmála 4000 m2 vznikl jednotný a nadčasově působící areál, který co do rozlohy a sortimentu nemá v našem regionu srovnatelnou obdobu.

 

 

 

 Zkušenost a solidní přístup

 

  Chod velkoobchodu a maloobchodních prodejen zajišťuje více než 60 zkušených zaměstnanců. O solidnosti firmy svědčí mj. téměř nulová fluktuace a fakt, že v době ekonomické krize nebyl v rámci úspor propuštěn žádný zaměstnanec.

 

 

 

 Nový eshop

 

  Na začátku roku 2013 byl spuštěn také internetový obchod Papírnictví Pavlik CZ. S ním vyrostlo nové oddělení, které se stará o bezproblémový chod eshopu, plnění přání zákazníků a marketingovou podporu. Eshop se mezi zákazníky těší velké oblibě především díky šíři sortimentu a kvalitní a vstřícnou obluhou.

 

 Co dál?

 

  V roce 2014 byla přistavěna v areálu garáž a v současnosti probíhá lehká modernizace.

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin