Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Stil
Stojany
Dětský den
Katon PP - 2017
Maped 2017
Umělecké a výtvarné potřeby

Historie

 
 
 

 

Historie

Počátek firmy se datuje rokem 1990. Předmětem podnikání bylo dodávání kancelářského zboží do bank a dalších firem. Rozvoji firmy výrazně pomohla malá privatizace. Vydražením tří prodejen papírnictví byl určen směr budoucího vývoje. Tím se stalo zásobování obchodů papírenským zbožím. Během několika let se firma stala předním velkoobchodem, dodávající českým maloobchodním prodejnám veškerý sortiment papírenského zboží. Postupně se zvyšoval i počet vlastních obchodů až na současných 16 maloobchodních prodejen v několika krajích ČR.
 

Velký rozmach firmy si vynutil i podstatně větší prostory. Tyto požadavky splňoval bývalý autoservis v Černé Za Bory. V roce 2008 prošel areál další velmi nákladnou modernizací. Byla přistavena administrativní budova s moderní recepcí, kancelářemi, zasedací místností a zázemím pro zaměstnance. Vše s novým vybavením, včetně počítačů a ostatní kancelářské techniky. Kompletně byla zrekonstruována i zadní část budovy a vnikly tak nové výrobní prostory a kanceláře. které v současnosti využívají další subjekty (reklamní agentura, Česká pošta)  U této části objektu vyrostla nová výrobní (skladová hala)  rovněž s moderním administrativním a zaměstnaneckým zázemím. Celý areál dostal novou barevnou fasádu. Prostory kolem objektu – parkoviště a místo pro vykládku a nakládku zboží, byly potaženy kvalitním živičným povrchem  a zámkovou dlažbou. 


Na ploše bezmála 4000 m2 vznikl areál, působící jednotným a uceleným dojmem, kde pocit solidnosti a serióznosti doplňují architektonické dynamické prvky. Ve srovnání s objekty jiných firem v této průmyslové části města, působí téměř nadčasově. Celkovou a velmi nákladnou rekonstrukcí  vznikl velkoobchodní sklad, který co do rozlohy a sortimentu neměl a doposud nemá v našem regionu srovnatelnou obdobu.

 

Chod velkoobchodu a maloobchodních prodejen  zajišťuje více než 60 zkušených zaměstnanců. O solidnosti firmy svědčí m.j. téměř nulová fluktuace a například fakt, že v době ekonomické krize, nebyl v rámci úspor propuštěn žádný zaměstnanec.

 

Na začátku roku 2013 byl spuštěn také internetový obchod papírnictví Pavlik CZ a s tím také vytvořeno nové oddělení, které se stará o bezproblémový chod eshopu, plnění přání zákazníků a marketingovou podporu. Eshop se mezi zákazníky těší velké oblibě především díky šíři sortimentu a kvalitní a vstřícnou obluhou.

 

V roce 2014 byl přistavěna v areálu garáž a v současnosti probíhá lehká modernizace areálu.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin