Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Velikonoce
Batohy - první třída
Karneval 2018
Kancelář
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Fresh Bottle - Lahev plná zdraví

 
 
 

 Potvrzeno! Pitný režim zlepšuje prospěch

 

  Voda je základ života. Příroda se bez ní neobejde - stejně jako my. Bez pití ani jeden z nás dlouho nevydrží. Dobrý oběd můžeme vynechávat déle než měsíc. Ale vodu? Maximálně týden! Bylo dokonce prokázáno, že žáci, kteří se nebojí čaje, přírodní ovocné štávy ani domácí sodovky, perlí ve škole s mnohem lepšími výkony než jejich žízniví spolužáci. Do každého batohu i aktovky se pohodlně vejde veselá "flaštička". Že žádnou nenosíte? A co kdybychom vám představili inovativní Fresh Bottle, která je skvělá na džus i horký čaj? Mrkněte s námi na absolutně netoxickou lahev nejen pro školáky - a nejen do školy.

Zákeřný cukr

 

  Musíme pochopitelně dávat pozor na to, co pijeme. Odpusťte si přeslazené nápoje i energetické drinky! Nejlepší je obyčejná čistá voda. Ta by měla činit minimálně polovinu denního příjmu tekutin. Dopřejte si podle libosti oblíbený čaj, džus nebo chutnou polévku. Jednoduché, říkáte si? Omyl. Výzkum ministerstva zdravotnictví prokázal, že téměř každý školák ve věku 13-14 let si mnohem raději pochutná na energetickém drinku nebo coca-cole.

 

  Takové nápoje jsou sice mnohdy dobré, obsahují ale příšerné množství cukru. "Energiťák" je navíc ještě napěchován kofeinem a dalšími látkami, se kterými se to opravdu nesmí přehánět.

 

 Fresh Bottle - Sázka na jistotu

 

 • Věděli jste, že tato lahev je vyrobena ze speciálního materiálu, který se běžně používá pro lékařské a farmaceutické účely?

 

 • Naprostá bezpečnost je zaručena také díky tomu, že je lahev bez ftalátů a změkčovadel. Tyto látky překvapivě najdete v běžných plastových lahvích na pultech obchodů!

 

 • Fresh Bottle neplesniví a nezapáchá. Bez problémů ji udržíte čistou

 

 • Je připravená na jakýkoli nápoj - dokonce i na váš oblíbený zelený čaj. Ano! Vydrží teplotu až 100 stupňů Celsia. Spolehlivě uchová i ledové nebo sycené nápoje.

 

 • Fresh Bottle je vyrobena ze zdravotně nezávadného a ekologického materiálu. Lze ji vyvařovat na 100 stupňů Celsia na 1-2 minuty - podobně jako kojenecké lahve

 

Kam s ní?

 

 • Jedinečné vlastnosti Fresh Bottle z ní činí neobyčejně všestranného parťáka nejen pro děti! Různorodost motivů z lahve dělá i skvělého pomocníka sportovců

 

 • Malé děti ve školce ji pohodlně uschovají do předškolních batohů. Je velmi lehká. Pevný uzávěr zabrání vylití, jeho flexibilita navíc umožní dítěti lahev pohodlně otevřít

 

 • Školní výlety si už školáci bez Fresh Bottle neumí představit!

 

 

 

 

 

 

Zdroje:

http://zdravaskola.kr-karlovarsky.cz/mohlo-by-te-zajimat/Stranky/Pitny-rezim.aspx

http://www.hubnuti-pardubice.cz/inpage/pitny-rezim/
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin