Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Kotoučky do pokladny
Karneval 2017
Da Vinci
Umělecké a výtvarné potřeby
Kalendáře a diáře 2017
Batohy 2016

Frajerské penály

 
 
 

 

 Penály pro frajery - Bagmaster a Topgal

 

  Jakmile se otevřou dveře školní třídy, začíná lítý boj o nejlepší známky a místo v lavicích. Nepodceňujte výzbroj! Parádu totiž bezesporu uděláte s pečlivě vybranými školními potřebami. Co třeba penál? Seznamte se s novou kolekcí skolních pomůcek pro šprty, sportovce i frajery, se kterými žádné třídní řádění neprohrajete. Vzhůru do boje!

 

 

 

 

 

 

 Bagmaster - Batohy, které vám dají prostor

 

  Společnost založená v roce 1999 zastupuje v Čechách jednu z prvních příček výrobců školních potřeb. Stylové kousky nejsou jejich jedinou předností - zakládají si i na pečlivém a vysoce kvalitním zpracování. Vsaďte s jistotou na dynamického a renomovaného parťáka! 

 

 Topgal - Od peněženek k penálům

 

  V roce 1993 Topgal vznikl jako výrobce kožené galanterie. Brzy ale rozšířil svoji působnost  - a udělal dobře. Batohy, penály a jiné školní potřeby nabízí ve vlastním designu, který si dodnes získává tisíce fanoušků.

 

 

 

 Jednopatrové penály

 

  Oblíbené penály s klopou vidíme nejčastěji u natěšených prvňáčků. Ani druhý stupeň na ně ale úplně nezanevřel. Proč? Penály s klopou jsou totiž skladnější sourozenci kousků s více patry - a přesto nijak nezaostávají. I do nich se totiž pohodlně vejdou pastelky, pero a další pomůcky, včetně rozvrhu hodin nebo kalkulačky.

 

 

 

 

Jedna klopa

 

  U nás najdete najdete klasické kousky s jednou klopou, na kterou se pohodlně vejdou barevné fixy nebo kružítko a guma. Penál tak získá další prostor pro všechny vaše nezbytnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dvě klopy

 

  Jednopatrové penály se mohou pyšnit i dvěma klopami, většinou po obou stranách. Je libo více pastelek v penálu? Máte je mít! Klopy pak pohodlně sklopíte a můžete vyrazit na další hodinu.

 

 

 

 

 

 

 Výhody

 

Na jednopatrové penály zpravidla nedají dopustit mladší školáci, kterým je často přizpůsoben jejich vzhled a zvolený styl -   od pestrých vzorů přes zvířátka až po motivy z oblíbených filmů. Výběr je téměř nekonečný!

Psací potřeby, pravítko i guma mohou být pečlivě uschované a ještě se k nim  vejde rozvrh hodin. Přesto je penál stále příjemně lehký. Díky rozměrům není v penálu problém nosit zápisník ani menší sešit.

 

 

 

Nevýhody

 

 

  Právě styl přizpůsobený prvnímu a druhému stupni často zabráni starším studentům v pořízení penálu s klopou. Stejně tak školní mazáci neradi pečlivě skládají pera a tužky na své místo. Dokud ale zbožňujete přehrabování pastelek a jejich srovnávání podle barvy, jsou pro vás penály s klopou nejlepší volbou!

 

 

 

 

 

 

 

Etue

 

 

  Srdečně vítáme zaneprázdněné studenty a školáky s mnoha koníčky, kteří jakmile zazvoní konec hodiny, bleskurychle upalují na plavání, kreslení nebo florbal. Speciálně pro ně jsou totiž praktické a prudce moderní etue. V pevné etui s kvalitním zipem najdeme sítovanou kapsičku na rozvrh hodin, několik poutek na oblíbené pero - a jinak nic! Zbytek prostoru vyplní vaše tužky, zvýrazňovače, gelová pera i milostný dopis pro spolužačku. Pokud vás zdržuje uklízení rozházených tužek a neradi odcházíte ze třídy, pokud nejsou fixy podle velikosti, nadchněte se pro stylové etue! Zde totiž psací potřeby sice můžete pěkně složit - ale také nemusíte, pokud se vám zrovna nebude chtít!

 

 

 

Výhody

 

  Přetékají vám psací potřeby z penálu? S penálem-etuí nebudete mít nikdy problém s místem.  Při spěchání na autobus se nemusíte zdržovat ukládáním pastelek do poutek - prostě je naházíte do etue a letíte s větrem o závod. Pevné školní boxy si získávají stále větší oblibu  - a není divu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevýhody

 

 

  Jednoznačně spolehlivé penály-etue jsou vyráběné na míru aktivním školákům, kteří ocení praktickou a spolehlivou pomůcku. Přesto ale - ať už po vyučování míříte na hřiště nebo do knihovny -  můžete oddaně zbožňovat klasické kousky. Je totiž pravda, že v etui nikdy nedocílíte takového pořádku jako v tradičních penálech. Pastelky kdysi podle odstínu skládal každý z nás. A někteří se takové radosti zkrátka ještě vzdát nechtějí :)

 

 


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin