Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Frajerské batohy

 
 
 

 

 

 V hlavní roli Bagmaster a Topgal

 

  Oblíbená společnost Bagmaster založená v roce 1999 spojuje kvalitu školních potřeb s různorodostí stylů, mezi kterými si vybere prvňák i maturant. Topgal již 20 let nabízí široký sortiment designových školních potřeb pro náročné. Od kvalitních a pevných aktovek pro první stupeň studenti rádi přejdou ke studentským batohům právě těchto značek. Bude se lišit batoh páťáka a osmáka? A pokud ano, tak v čem?

 

  Děti se obvykle pyšní spoustou učebnic, sešitů a dalších školních pomůcek. Kolik jich mohou nechávat ve škole a kolik s sebou každodenně nosí je záležitost školy a přání učitelek. Přestože se dnes snažíme co nejvíce dětským zádům ulehčit, malí rošťáci v aktovkách často schovávají i něco navíc - hračky, památník, oblíbenou knížku i zásobu sušenek. Cílem výrobců školních batohů ovšem není zabránit dětem nosit do školy to, co chtějí. Právě naopak. I při větším množství předmětů v tašce dbají na správné rozložení váhy, během kterého batoh zůstane stále dostatečně lehký a obsah bude stále chráněn před zničením - a to včetně schovaných bonbonů a plyšového medvěda

 

 Páťák - 3 nezbytnosti batohu

 

  Starší děti na prvním stupni ocení batoh, který bude splňovat jejich představy jak stylové, tak praktické. Batohy pro menší školáky se vyznačují zejména jasným rozložením komor. Výběr motivů je velký a záleží na vkusu vašeho dítěte - s trochou snahy s oblíbeným batohem "prochodí" celou základku. Oproti batohům pro starší studenty se ale přeci jenom liší. V čem?

 

 1. Nosnost

 

   Nosnost batohu by neměla přesáhnout 10 kg - se zaměřením na pečlivě rozloženou váhu. Dětské páteři ulehčují i zpevněná záda. Příjemný materiál se dnes kombinuje s odvětráváním, které je neocenitelné v letních dnech. Mnoho školních batohů také díky polstrovannému dnu a plastovým nožičkám samostatně stojí.

 

 2. Přehledné umístění komor

 

  Batohy pro menší děti dbají na přirozené rozdělení místa, které co nejvíce ulehčí skládáni učebnic - a jejich opětovné hledání. Největší komora je rozdělená na menší části, které jednak nematou žáčka, ale také více chrání školní potřeby .Samozřejmostí bývají i prostorné kapsy na různé účely - od lahve na pití až po kapsu na klíče nebo telefon.

 

 3. Reflexní prvky

 

  Vidět a být viděn - základní pravidlo na silnicích splňuje i většina školních batohů. Odrazky a reflexní samolepky jsou cenným parťákem, který vašemu školákovi může zachránit život.

 

Osmák - 3 nezbytnosti batohu

 

  Starší školáci v batohu nenosí o nic menší počet věcí, jejich složení se ale zásadně mění. Učebnic je o tolik více, o kolik se toho na druhém stupni musí více znát. Pokud pomineme změnu v názorech na "stylový batoh", pro osmáka už není například důležité pečlivě odlišovat místo na učebnice a  sešity. Naopak ocení speciální komoru na notebook nebo bezpečností kapsu na doklady v hlavní komoře.

 

 1. Prostor

 

  Batohy pro starší školáky zpravidla vsázejí na ověřené rozdělení na dvě největší komory a menší přední kapsu. Ta většinou disponuje přehledným rozdělením kapsiček na sešity, mobilní telefon a nezbytných poutek na tužky. Prostor je jedním z hlavních měřítek, kterého se každý batoh snaží dosáhnout

 

 2. Kvalitní zip

 

  Množství školních potřeb je pro jednoho školáka mnohdy opravdu veliké. Pokud se v hodinách neobejde bez notebooku, potřebuje batoh, který všechno tohle zvládne. Nosnost je i studentských batohů pečlivě dodržena a zejména rozložena, velko roli ale hraje také kvalitní zip. V dešti či sněhové plískanici jsou správné zipy schopné "přežít," a nepropustit vodu do vnitřku batohu.

 

 3. Něco navíc

 

  Pokud jsme zaujati kvalitou i spolehlivým zipem, stejně se nakonec rozhodneme ještě pro něco jiného. Co nás stoprocentně přesvědčí? Tuto "přidanou hodnotu" můžeme vidět v bombastickém vzoru, dostatečném místě na notebook i ve spoustě kapsiček na pečlivě uschované drobnosti. A co přesvědčí vás?
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin