Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Cesta kolem světa 5x jinak

 
 
 

 Cesta kolem světa 5x jinak - již podruhé

 

 

  V jednom z předchozích článků jsme si představili sešity s motivy celosvětových metropilí a dalších krás. Dnes je na řadě druhá řada takových sešitů - a tentokrát kolekce nezapomíná ani na naši stověžatou matičku Prahu. Pro nadšené cestovatele, svobodomyslné duše i ty, kteří se prostě jen rádi kochají krásnými městy , jsou tu připravené spirálové bloky s motivy evropských měst. Tak hurá na cestu!

 

 

 

 1. Paříž nejen pro zamilované

 

  Jedno z nejromantičtějších míst světa zůstává stabilně v první desítce nejoblíbenějších míst pro žádost o ruku. A to po několik dlouhých let. Dejte najevo, že je Paříž vaší srdcovkou s nesmrtelným pohledem na zářící Eifellovku

 

 

 

 2. Řím - Caput Mundi

 

  Římu se jednohlasně přezdívá hlavní město světa - Caput Mundi. Město, které údajně založili bratři odchovaní vlčicí, v sobě spojuje kouzlo dávné historie a moderní metropole. Jakmile ho uvidíte, dostane vás. Podlehnete i vy?

 

 

 

 3. Praha - Srdce Evropy

 

  Každý rok stoupá obliba Prahy o několik čísel. Nejen naši sousedé, ale lidé z celého světa jsou nadšeni brilantní architekturou, neuvěřitelnou atmosférou a pocitem, že se úzkými uličkami mohl skutečně procházet Léviho Golem. I když každý z nás Prahu dobře zná, její krásy nikdy neomrzí.

 

 

 

 

 4. Londýn - základ pro každého cestovatele

 

   Deštivý Londýn je Mekkou všech cestovatelů, protože tam jednoduše musí každý - a ideálně nejen jednou. Neodmyslitelné patrové autobusy, červené budky a pulzující heslo "Bůh ochraňuj královnu" do Londýna vábí každoročně miliony lidí.

 

 

 

 5. Něco navíc

 

  Boční vazba Twin Wire sešitů umožňuje snadné otáčení a odtrhávání stránek. Kvalitní perforace a dvojitá spirála činí ze sešitů světové kousky nejen díky  fotkám na deskách. Rozměry A4, A5 a A6 oceníte v kanceláři, ve škole i doma. Cestujte, aniž byste vytáhli paty z tepla a kochejte se slavnými evropskými městy s přidanou hodnotou - kvalitou, nad kterou bdí metropole z celého světa.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin