Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Abrakadabra aneb Diáře z kouzelné kolekce

 
 
 

 

Abrakadabra aneb Diáře z kouzelné kolekce

 

  Malé, ale šikovné – Tak by se daly charakterizovat nové školní diáře smotivy a schopnostmi, ze kterých až přechází zrak. Podívejte se s námi na módní přehlídku těch nejmagičtějších kousků.

 

 

 

 Kapesní diář Kruh

 Magické kruhy ochrání všechna vaše tajemství! Po splnění povinností jednoduše odtrhněte vnější spodní růžek. Denní kalendárium a spolehlivá gumička.

 

 

 

 

 

 

 

 Kapesní diář Sovy

  Prudce oblíbené sovy do kapsy - Díky jejich moudrosti a pečlivosti na nic určitě nezapomenete. Kromě úkolů vesele zaškrtněte oslavy kamarádů a na konci diáře využijte místo na různorodé poznámky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Magnetický diář Kočky

  Diář s týdenním kalendáriem hlídají černé kočky, které ututlají všechny vaše rošťárny! Plánujte po celý školní rok se zárukou legrace a těch nejlepších zážitků.

 

 

 

 

 

 

 

 Magnetický diář Sovy

  Rok 2017 přinese spoustu nových přátel a dobrodružství. Nezapomeňte na nic z toho! Přehledný kalendář schová školní povinnosti, adresář a abecední seznam jmen spolehlivě připomene každou oslavu narozenin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diář 18 měsíců

  Chcete být napřed? Jako by se stalo! Diář s veselými sovičkami se pyšní týdenním kalendáriem od června 2016 do prosince 2017. Navíc tu ale najdete i přehledný plánovací kalendář pro celý rok 2018
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin