Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

2019_Čarodějnice
2019 Velikonce
Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Tipy na dárky - Tentokrát nejen pro umělce

Tipy na dárky

Tentokrát nejen pro umělce

 

 

  Potěšit blízké je jedním z hlavních cílů Vánoc. Patrně ale stejně tak nejtěžším. Tápete jako každý rok, co pod stromečkem nejvíc rozzáří oči vašich miláčků? Žádný strach. S námi vyberete ten nejlepší dárek pro školáka, výtvarníka i maminku.

 

 

 

 

 

Život je umění

 

 

Malířský stojan Matthias 032

 

 Pro malíře profesionály i nadšence jsou připravené luxusní stojany z kvalitního dřeva. Spolehlivé jištění zajistí kovový mechanismus, lepší manipulaci umožní kolečka a brzda. Povyšte svoji tvorbu na skutečné umělecké dílo s doplňky pro kované artmakery.

 

 

 

 

 

 

Křídy prašné umělecké KOH-I-NOOR 120 ks - 8539

 

 Velká sada uměleckých kříd obsahuje 120 odstínů v elegantní dvoupatrové krabici. Ideální na kresbu pro strukturovaném papíru, jednoduché a přirozené mísení barev zaručeno.

 

 

 

 

 

 

 

 Sada štětců da Vinci 5 ks na akryl a olej 5244

 

S dárkovou dózou ručně vyráběných štětců dokáží šikovné ruce opravdové zázraky. Společnost Da Vinci spolupracuje s výtvarníky a umělci a výsledek je znát. Nechte se zlákat jedinečnou kombinací tradiční výroby a nejnovějších technologií.

 

 

 

 

 

 

Kvalita a tradice. Současně

 

 

 

Pohlednice k dokreslení Hahnemühle v kovové krabičce - 30 ks 10650150 

 

 

 Vizuálně jedinečné kousky vzniknou, když se spojí šikovné ruce a exkluzivní papír, lisovaný za studena. Jemná textura umožňuje snadné použití štětců, per i různých druhů tužek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cestovní Booklet Hahnemühle - Portrét - 2 ks - 9x14cm, 20 listů 10628349 

 

Blok s pevnou šitou vazbou umožňuje snadné otáčení stránek a skvěle se hodí pro náčrtky i skicování. Využijete jej doma i na cestách, perfektně bodne práci s tužkou, ale i pastelkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blok Manga Hahnemühle - spirálová vazba A4, 75 listů - 80g/m2 10628586

 

 Lehoučký papír je skvělým dárkem pro všechny milovníky skečů, ilustrací a komixu. Barva se nerozpíjí a ani při silné vrstvě nevznikne na druhé straně nepříjemná skvrna.

 

 

 

 

 

 

 

Život jsou barvy

 

 

 Souprava uměleckýh pastelek Polycolor 72 ks 3827

 

 Z exkuzivní soupravy uměleckých pastelek Koh-i-noor budou zákonitě nadšení začínající i pokročilí umělci. V elegantní a praktické kazetě najdete jihočeský symbol kvality vynikající světlostálostí, čistotou barev a až 72 různými odstíny.

 

 

 

 

 

Fixy Tombow  - oboustranné 10 ks - Shonen TABT-10C-MA

 

 Japonská jednička Tombow přišla s oboustrannou fixou, která kombinuje jemný hrot pro přesné linky a širší hrot podobný štětci. Barvy lze díky vodní bázi snadno míchat a vytvářet nekonečně úchvatných odstínů. Fixy Tombow jsou neocenitelné pro skicování, ilustrování, kreslení komixů i pohlednic. Barevné Vánoce s Tombow jsou odsouzené k nepřekonatelnosti.

 

 

 

 

 

 

 

Kreslířská souprava - Trojhranné akvarelové pastelky - Koh-i-noor - Mondeluz 8897 - 21 ks 

  ža

Až 12 barevných odstínů najdou vaši obdarovaní v plechové kazetě luxusních pastelek Koh-i-noor Mondeluz. Světlostálé a velmi syté akvarelové pastelky doplňují dva štětce, guma a profesionální tužky.

 

 

 

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin