Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

6x (Květinová) nabídka nejen pro květinové děti

 
 
 

 

 

 

 6x (Květinová) nabídka nejen pro květinové děti

 

  Školní potřeby, balicí papíry a heftboxy, které najdete v této nabídce, nejsou to jediné, co nabízíme. Zkuste si ale představit, že zrovna tato nabídka je plná vůně z rozkvetlé louky. Věnováno zejména těm, co nedají dopustit na přírodu, motýlky a cvrlikání lučních koníků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Sešity pro romantické duše

 

  I když perný den ve škole nebo v kanceláři prosníte a těšíte se na víkend, až se budete bosi prohánět po pestrobarevné louce, stejně potřebuje kancelářské nebo školní potřeby. Pokud vám tu loukou připomenou, jedině dobře!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2. Anatomický batoh pro víly

 

  I víly musí poctivě šlapat do školy. A i ony zaručeně ocení anatomický batoh s motivem kvítků, který jim pomůže prolétnout školní docházkou tak, jak to umí jen ony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3. Deska s drukem a poupaty

 

  Schovejte sešity nebo dokumenty do plastové desky s pevným drukem, která jako by vznikala v rukách lučních skřítků. Až ji otevřete, možná ucítíte vůni jara a pampelišek.

 

 

 

 

 

 

 

 4. Prudce moderní květinové etue

 

  4. Žádný ze snílků nemá rád přehnaný řád. Pastelky srovnané podle barev mu připadají žalostně přízemní. Prostorné etue s květinovým vzorem spojuje povinný kreativní chaos v prudce moderních pouzdrech - a také něžný květinový potisk pro všechny, co se nechtějí nechat svázat pravidly.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  5. Pořadače rovnou z louky

 

   Nenechte se zmást - bohémové nejsou synonymem pro nepořádníky. Jejich pojetí řádu je ale mnohdy trochu jiné. Úložné pořadače ale využijí v každém případě. A je jedno, jestli tam budou ukládat pracovní dokumenty nebo ručně psané básně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6. Na vzhledu záleží

 

  Dárek vždycky potěší – pokud náhodou nemáte čest s někým, kdo nesnáší překvapení. Máte dojem, že záleží hlavně na tom, jaký dárek je a rozhodně ne na tom, jak je zabalen? Mýlíte se. Téměř každý člověk se rozhoduje očima. A když před nimi roztančíte květinovou louku, podlehne i ten nejnáročnější oslavenec.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin