Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

2019 Velikonce
Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

6 tipů, jak s dětmi přežít dlouhou cestu na dovolenou

 6 tipů, jak s dětmi přežít cestu na dovolenou

 

  Děti jsou na cestách vítanými společníky, koneckonců spoustu cest požádáme hlavně pro ně. Cesta v autě, ve vlaku i autobuse ale může být dost dlouhá. Přijde nuda. A co je pro děti horší než nuda? Snad jen zubař a čert 6. prosince.

Prázdniny začaly a většina rodin plánuje cestovat. K moři, k babičce na Moravu i za letitými kamarády-vodáky na Sázavu – tam všude se nuda nedostane. Jak to? Jsme tu totiž my. Projděte si s námi hračky a hračičky, které na únavné cestě zabaví i toho nejzlobivějšího (před)školáka. Střídejte – a dávkujte podle potřeby. Hurá na prázdniny!

 

 

 1. Omalovánky na cesty

 

  Omalovánky jsou jednou z nejoblíbenějších dětských zábaviček na deštivé nebo nudné dny, většinou je ale kromě pastelek a samotných omalovánek potřeba i stůl nebo podložka. V autě nebo jiném dopravním prostředku se takové věci získávají špatně a zabavit děti na dlouhé cestě nebylo nic jednoduchého. Teď už je. Omalovánky na cesty se pyšní pevnou podložkou a silnějšími pastelkami, se kterou se malí cestovatelé vyřádí dosyta.

 

 

 

 

 

 

 

 2. Karbaníci

 

  Mají mezi sebou děti trochu místa? Použijte tlustou knihu plnou pohádek jako podložku a nechte děti karbaničit. Klasické prší můžete ozvláštnit Černým Petrem nebo společně vymyslete úplně novou hru!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3. Malí cestovatelé

 

  K této hře pro větší děti potřebujete jen plastickou mapu ze školy nebo mapy, které tatínek schovává ve dveřích auta, když přestane fungovat GPS. Vyzraďte dětem cíl cesty – čím dále pojedete, tím to pro ně bude větší výzva – a vyzvěte je k tomu, ať hlásí, až projedete záchytným body vaší cesty – velkým městem, okresem, hranicí státu. Určitě si všimnou spousty zajímavostí!

 

 

 

 

 

 

 

 4. Palubní deník

 

  Roste vám doma malý spisovatel? Nechte ho založit palubní deník, ve kterém přesně popíše průběh cesty i věci, co se vám přihodily. S magnetickým sešítkem s pevnými deskami to půjde i v autě bez nepohodlné podložky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Magnetické hry

 

  Jedete ve větším počtu? Využijte geniálních magnetických her, u kterých se nebudete trápit padáním figurek a kostky. Cestovní balení  zahraňuje před nudou v autě dokonale – i před člověčím zlobením!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Malý génius

 

  Máte doma malého koumáka? Zabavte ho hlavolamem! Kovová hádanka potrápí i mnohé dospělé. Procvičovat mozek je totiž dobré i o prázdninách
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin