Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

6 tipů na dárky

 
 
 

6 tipů na dárky

Tak jako každý rok určitě přemýšlíte, co dát svým nejbližším, proto jsme pro vás připravili několik tipů na vánoční dárky. Věříme, že vás článek bude inspirovat a možná i pomůže s výběrem. Není přeci nic lepšího než své blízké o Vánocích potěšit.

 

1. Parker Urban Metro Metallic CT

 

Dárková souprava Parker, která obsahuje plnící pero a kuličkovou tužku. K balení je přiložen také praktický obal. Těla kuličkové tužky i pera mají elektrolyticky pokovenou povrchovou úpravu a pochromované zdobení, které zaručují dlouhou životnost a luxusní vzezření.

 

2. Diář Filofax Finsbury

 

Diáře Filofax jsou pojem. Kvalitní, modifikovatelné a v krásném provedení. Určitě lze podobným diářem příjemně překvapit. U diáře lze vyměnit celou náplň, a tak si můžete být jistí, že vám bude sloužit několik let.

 

 

3. Kreslířská kazeta KOH-I-NOOR Gioconda

 

Pokud máte doma umělce, určitě ho potěší sada od KOH-I-NOOR. V sadě najdete vysoce kvalitní umělecké tuhy, tužky či křídy vhodné pro jakoukoliv kresbu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Plátna a stojan

 

Dalším perfektním dárkem pro umělecky založené blízké může být například malířský stojan nebo plátna na malování. Třeba se vám za to odmění pěkným obrazem.

 

 

5. Batohy Topgal

 

Pro školou povinné členy rodiny doporučujeme prohlédnout si nové kolekce batohů, které jistě pod stromečkem vzbudí úsměv na tváři. Vysoce kvalitní ergonomické batohy Topgal vyztužené lehkým hlíníkovým rámem, zaručují spolu s polstrováním pohodlné nošení. Nastavitelné popruhy a břišní pás jsou pak samozřejmostí.

 

 

6. Šuplíkové krabice

 

Samozřejmě máme i tip pro nejmenší. Vyzkoušeli jste už šuplíkové krabice? Jestli ne, pak věříme, že by vašim ratolestem udělaly radost a hračky se vám již nebudou válet po podlaze. Najdete je u nás ve velkém množství motivů a s různými parametry. Stačí se podívat, která by se líbila nejvíce!

 

Bonusový tip

Jako bonusový tip můžeme určitě zařadit krásné krabice, do kterých můžete své dárky vložit a presentovat tak, že vám na blízkých opravdu záleží.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin