Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Hahnemuhle
Vánoce 2018
Stolní a nástěnné kalendáře 2019
Draci 2018
Batohy PP
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

(Nejen) 10 tipů na dárky

 

 

(Nejen) 10 tipů na dárky

 

  Potěšit blízké je jedním z hlavních cílů Vánoc. Patrně ale stejně tak nejtěžším. Tápete jako každý rok, co pod stromečkem nejvíc rozzáří oči vašich miláčků? Žádný strach. S námi vyberete ten nejlepší dárek pro školáka, výtvarníka i maminku

 

 

 

 

 

 

 Život je umění

 

 

 1. Souprava olejových barev Koh-i-noor Prague 10 x 40 ml

 

  Zbožňuje váš nejlepší kamarád umění? Kreslí a maluje, kde se dá? Dopřejte mu luxusní soupravu olejových barev KOH-I-NOOR. Univerzální odstíny v profesionální kvalitě.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Dárková dóza Da Vinci - Nova 41710 DV - 1570

 

S dárkovou dózou ručně vyráběných štětců dokáží šikovné ruce opravdové zázraky. Společnost Da Vinci spolupracuje s výtvarníky a umělci a výsledek je znát. Nechte se zlákat jedinečnou kombinací tradiční výroby a nejnovějších technologií.

 

 

 

 

 

 

 

3. Malířský stojan Da Vinci 0042

 

  Dokážete si představit malíře bez stojanu? Hned na Štědrý den může váš umělec kreslit. A co? No přeci bílé Vánoce!

 

 

 

 

 

 

 

 

Spolehlivý parťák

 

4. Etue školní Stil - Crazy 1523143

 

  Slyšeli jste od vašeho školáka, že je stylový penál podmínkou úspěšného studia? Nechte se přesvědčit. S kvalitními etue od Stil se bude žákovská jedničkami jen hemžit.

 

 

 

 

5. Etue školní Stil - Orient 1523141

 

 Etue jsou vhodné pro starší školáky a studenty, kteří nepotřebují zrovna pastelky srovnané podle barev. Manipulace s pouzdrem je obzvlášť jednoduchá díky masivním jezdcům.

 

 

 

 Byznys začíná u vás

 

6. Diář Filoax Finsbury - kapesní malinová 25342

 

  Jste celebrita? Plánujete kandidovat na ředitele zeměkoule? Potřebujete diář. A ne jen tak ledajaký - fenomenální diáře Filofax využije učitel, manažer i pilný student.

 

 

 

 

 

 

7. Diář Filofax Pennybridge, Compact - černý - 028028

 

  Diáře Filofax jsou pojem více než 60 let. Není divu. Kromě stylového vzhledu nabízí Filofax místo pro pero nebo kalkulačku, adresář i spoustu prostoru pro poznámky. Možnost doplnit náplň je samozřejmostí.

 

 

 

 

Zdravý batoh

 

8. Školní batoh Topgal Endy set Small - 1704 G

 

  Máte přehled o tom, co váš školák nosí v aktovce? Patrně ne. Často si totiž nejsou jistí ani sami školáci. Dopřejte jim proto ergonomické batohy, které jsou neobyčejně lehké a spolehlivě chrání záda. Pro holčičky a malé víly je připraven set s penálem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Školní batoh Topgal Endy set Small - 1703 B

 

  Učebnice ani sešity nebudou trpět díky pevné konstrukci a nepromokavému materiálu. Bezpečnost dítěte zvyšují reflexní prvky a speciální SCILIF vlákno. Batoh speciálně vyveden jako kapota vesmírné lodi. V setu se školním pouzdrem nejen pro malé astronauty.

 

 

 

 

 

 

Cesta kolem světa

 

10. Globus 30 cm svítící Discovery

 

  Zamilujte si plastickou mapu moderních globusů i úchvatný návrat do minulosti jako na tomto mistrovském kousku. A inspirujte se na vaší další cestě.

 

 

 

 

 

 

Něco navíc

 

  Výčtem deseti tipů na dárky prostě nemůžeme skončit. Najdete toho u nás totiž mnohem víc. Kromě pilných školáků a šikovných výtvarníků snadno potěšíte i skutečné fajnšmekry. Nesmí vám uniknout luxusní dárkové sady fenoménu Parker, jejichž pera hrdě používají i Barack Obama nebo Angela Merkelová. Dárky u nás ale také zabalíte! Mrkněte na dárkové krabičky, krabice i balicí papír speciálně určený pro nejkrásnější svátky v roce - pro Vánoce.

 

 

 

 Pero nebo život!

 

11. Psací souprava Scratch - modrá - 193211

 

  Luxusním perem potěšíte nejen novináře a spisovatele. Milovníci stylových doplňků ocení elegantní vzhled, ale i kvalitu. Souprava obsahuje celokovové kuličkové pero a automatickou tužku.

 

 

 

 

12. Souprava Ving BM - černá - 193201

 

 

  I propisku je možné si zamilovat! Sada v pěkné krabičce  nadchne vás i vaše kolegy. V soupravě najdete kovové kuličkové pero s modrým inkoustem a automatickou tužku.

 

 

 

 

 

Vše na jednom místě!

 

 

 13. Dárková krabička B1 Lux - zlatá - 10 x 7 x 3 cm

 

   Vyberte si z nejrůznějších variant balicího papíru, dárkových tašek, ale i spolehlivých krabic.

 

 

 

 

 

14. Dárková krabice D3 Lux - stříbrná - 20 x 12 x 10 cm

 

  Vaše dárečky budou v bezpečí! Rozbalte ty nejkrásnější Vánoce v různých velikostech - k dispozici více variant dárkových krabic.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin