Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

2019_Čarodějnice
2019 Velikonce
Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít - Pro kluky

  10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít

  Pro kluky

 

   Prázdniny pomalu končí. Že se dětem už stejně zasteklo po škole? Nedivíme se. I ti největší záškoláci si totiž určitě rádi vzpomenou na kamarády a zábavnou paní učitelku, které za pár dní uvidí. A co teprve natěšení prvňáčci?!  Celoroční povinnosti ovšem unaví i ty nejpilnější  - a je potřeba si od nich pořádně odpočinout. Věděli jste, že únavou skučí i školní potřebyŘádění na školních chodbách a mačkání v autobuse jim dává pořádně zabrat.

Kromě penálu a batohu (samozřejmě) jsou tu další maličkosti, na které byste rozhodně neměli zapomenout. Podívejte se s námi, bez čeho se při prvním zvonění vaši školáci rozhodně neobejdou. Tentokrát se zaměřením na malé pány.

Koneckonců když ne dnes, můžete se inspirovat další rok! Školní potřeby se totiž nijak zvlášť nemění. Jen ti žáci nám nějak rostou...

 

 

 

 

 

 

 1. Batoh nebo aktovka

 

Kvalitní školní batoh je základ. Dbejte na vyztužená záda a anatomický tvar, lehkost i reflexní prvky. Odměnou vám bude spokojenější žáček - a více jedniček :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2. Penál nebo etue

 

Pastelky, pero a tahák na matiku patří kam? Jistě. Do penálu. Je na vás, jestli zvolíte jedno-třípatrový kousek nebo trendy etui. Nezapomeňte, že můžete vybírat i z naplněných kousků, které ušetří další shánění školních potřeb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Lahev na pití

 

  Pitný režim je třeba dodržovat - a to nejen v létě. Vyberte si ze stylových lahví, které s dětmi skvěle využijete i na sport a výlety. A pozor! Ve zdravé lahvi spolehlivě vydrží teplý čaj i vychlazená limča.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4. Předškolní batoh

 

 Menší batůžek je ideální na výlety i sportovní akce, a to klidně i pro školáky, kteří se prostě nemohou nabažit motivu s přátelským dinosaurem. Pyšní se lehce vyztuženými zády, dvěma hlavními komorami a bočními síťovanými kapsami

 

 

 

 

 

 

 

 

 5. Desky na číslice

 

  Malí prvňáčci mohou svoje první čísla skládat do prima desek, ze kterých se jejich zelený kamarád pořádně zubí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6. Desky na abecedu

 

  I první písmenka se mohou uložit do parádních desek. A motiv? Klidně stejný jako u desek na číslice. Dejte všem najevo, že dinosauři jsou u vás jako doma!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7. Kufřík

 

  Potřeby na výtvarnou výchovu a další drobnosti schovejte do kufříků s bezva motivy. Tempery, nůžky, štětec, voskovky....Nezapomněli jste na nic?

 

 

 

 

 

 

 

 

 8. Sáček na cvičky

 

  Cvičební úbor, přezůvky, ale i odpolední sváča pro lítání venku. Lehoučké pytlíky jsou numero uno nejen pro mrňata a s motivy se...nu, roztrhl pytel :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Desky na sešity

 

  Na každou hodinu je většinou potřeba zvláštní sešit. Aby v nich měli školáci bezkonkurenční přehled, schovejte je do desek na sešity neboli heftboxů. Klasické formáty, spousta motivů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Psací podložka

 

  Aby se vám hezky psalo? S podložkou to půjde samo! Malí školáci nejen ve škole, ale i doma ocení kvalitní  (a pěknou) podložku, která zabrání skvrnám a kaňkám na stole - a ještě si ji studentík jednoznačně zamiluje! Proč? Vybere si totiž úplně každý.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin