Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Stil
Stojany
Dětský den
Katon PP - 2017
Maped 2017
Umělecké a výtvarné potřeby

10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít

 10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít

 

  Jaro vrcholí a pomalu předává žezlo létu. Není těžké uhodnout, že prázdniny takřka visí ve vzduchu. Přesto škola ještě trvá. Jste unavení? Nedivíme se. Celoroční povinnosti unaví i ty nejpilnější školáky – natož školní potřeby. Řádění na školních chodbách a mačkání v autobuse jim dává pořádně zabrat.

 

  Sluníčko už umí pěkně zahřát, do prázdnin ale ještě nějaký ten čas zbývá. Je třeba stále brzy vstávat, poctivě se učit, a zvládnout poslední písemky. Kromě penálu a batohu (samozřejmě) jsou tu další maličkosti, na které byste rozhodně neměli zapomenout. Podívejte se s námi.

Koneckonců když ne dnes, můžete se inspirovat další rok! Školní potřeby se totiž nijak zvlášť nemění. Jen ti žáci nám nějak rostou.

 

 

 

1. Lahev na pití

 

  Pitný režim je třeba dodržovat - a to nejen v létě. Vyberte si ze stylových lahví, které skvěle využijete i na sport a výlety. Pozor! Zdravá lahev uchová i teplý čaj nebo studenou limonádu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Svačinový box

 

  Kvalitní svačinka je zárukou úspěšného dne - a to nejen ve škole. Připravte si zdravou dobrotu do našich svačinových boxů. Vybere si každý - z licenčních i nesmrtelných motivů. Mňam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Desky na číslice

 

  Malí prvňáčci mohou svoje první čísla skládat do prima desek. Je libo dinosaura, kočičku nebo oblíbenou pohádku?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 4. Desky na abecedu

 

  I první písmenka se mohou uložit do parádních desek. Motivy mohou být stejné jako u desek na číslice. Dejte všem najevo, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5. Kufřík

 

  Potřeby na výtvarnou výchovu a další drobnosti schovejte do kufříků s prima motivy. Už máte schované všechny poklady?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6. Zástěra na výtvarnou výchovu

 

  Pozor, neušpiňte se! Barvičky, křídy nebo tuš někdy nechávají na oblečení malých výtvarníků pěkné skvrny. Zabraňte tomu s parádními zástěrkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7.  Sešity různých rozměrů

 

  Ať už jde o matematiku, češtinu či občanku, bez sešitů se neobejdete. Malý, velký, linkovaný, čtverečkovaný - u nás najdete všechny!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8. Kalkulačka

 

  Nepočítejte zbytečně velká čísla z hlavy! A co teprve odmocniny nebo geometrické úhly. Pomůže vám kvalitní kalkulačka pro malé i velké školáky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 9. Nůžky

 

  Mrňata i mazáci nůžky jednoznačně ocení. Proč? Nejde přeci jen o výtvarnou výchovu! Nůžky se často hodí i v běžné hodině matematiky a českého jazyka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10. Psací podložka

 

  Aby se vám hezky psalo? S podložkou to půjde samo! Malí školáci nejen ve škole, ale i doma ocení kvalitní  (a pěknou) podložku, která zabrání skvrnám a kaňkám na stole - a ještě si ji studentík jednoznačně zamiluje! Proč? Vybere si totiž úplně každý.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin