Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

Školní_potřeby_etapa_1
Letní tábory
Batohy PP
Grilování
Kancelář
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít

 
 
 

 10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít

 

  Prázdniny jsou v plném proudu. Že se vám už zasteklo po škole? Nedivíme se. I ti největší záškoláci si totiž určitě rádi vzpomenou na kamarády a zábavnou paní učitelku, které ještě přes měsíc neuvidí. A co teprve natěšení prvňáčci?!  Celoroční povinnosti ovšem unaví i ty nejpilnější  - a je potřeba si od nich pořádně odpočinout. Věděli jste, že únavou skučí i školní potřeby?  Řádění na školních chodbách a mačkání v autobuse jim dává pořádně zabrat.

Kromě penálu a batohu (samozřejmě) jsou tu další maličkosti, na které byste rozhodně neměli zapomenout. Podívejte se s námi, bez čeho se při prvním zvonění zaručeně neobejdete.

Koneckonců když ne dnes, můžete se inspirovat další rok! Školní potřeby se totiž nijak zvlášť nemění. Jen ti žáci nám nějak rostou...

 

 

 

 

 

 

1. Batoh nebo aktovka

 

Kvalitní školní batoh je základ. Dbejte na vyztužená záda a anatomický tvar, lehkost i reflexní prvky. Odměnou vám bude spokojenější žáček - a více jedniček :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Penál nebo etue

 

Pastelky, pero i tahák na matiku patří kam? Jistě. Do penálu. Je na vás, jestli zvolíte jedno-třípatrový kousek nebo trendy etui. Nezapomeňte, že můžete vybírat i z naplněných kousků, které ušetří další shánění školních potřeb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Lahev na pití

 

  Pitný režim je třeba dodržovat - a to nejen v létě. Vyberte si ze stylových lahví, které skvěle využijete i na sport a výlety. A pozor! Ve zdravé lahvi spolehlivě vydrží teplý čaj i svěží vychlazená limča.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Svačinový box

 

  Kvalitní svačinka je zárukou úspěšného dne - a to nejen ve škole. Připravte si zdravou dobrotu do našich svačinových boxů. Vybere si každý - z licenčních i nesmrtelných motivů. Mňam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Desky na číslice

 

  Malí prvňáčci mohou svoje první čísla skládat do prima desek. Je libo dinosaura, kočičku nebo oblíbenou pohádku?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Desky na abecedu

 

  I první písmenka se mohou uložit do parádních desek. Motivy mohou být stejné jako u desek na číslice. Dejte všem najevo, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7. Kufřík

 

  Potřeby na výtvarnou výchovu a další drobnosti schovejte do kufříků s bezva motivy. Nezapomněli jste na nic?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8. Zástěra na výtvarnou výchovu

 

  Pozor, neušpiňte se! Barvičky, křídy nebo tuš někdy nechávají na oblečení malých výtvarníků "pěkné" skvrny. Zabraňte tomu s parádními zástěrkami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 9. Desky na sešity

 

  Na každou hodinu je většinou potřeba zvláštní sešit. Abyste v nich měli jednoznačný přehled, schovejte je do desek na sešity neboli heftboxů. Výběr motivů je nekonečný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10. Psací podložka

 

  Aby se vám hezky psalo? S podložkou to půjde samo! Malí školáci nejen ve škole, ale i doma ocení kvalitní  (a pěknou) podložku, která zabrání skvrnám a kaňkám na stole - a ještě si ji studentík jednoznačně zamiluje! Proč? Vybere si totiž úplně každý.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin