Papírnictví PAVLIK CZ

Vaše online papírnictví

2019 Velikonce
Da Vinci štětce
Kancelářské potřeby 2019
Karneval 2018
Hahnemuhle
Batohy 2019
Stojany
Umělecké a výtvarné potřeby

Bonaparte

Společnost Bonaparte působí na českém trhu od roku 1993. Jako flexibilní firma reagující na požadavky trhu, s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě, dnes uspokojuje přání zákazníků nejen v České republice a na Slovenksu, ale i na náročném německém trhu, v Japonsku, Španělsku, USA, Alžíru a v dalších zemích.

Bonaparte je tradičním výrobcem a velkoobchodním prodejcem společenských her, puzzle, vzdělávacích her, hracích karet a školních potřeb. Design převážné většiny našich výrobků je navrhován s použitím jak světoznámých licencí Hello Kitty, Gormiti, Star Wars nebo MOTO GP, tak s motivy populárních českých licencí jako jsou PAT & MAT,  Ferda Mravenec,  Křemílek a Vochomůrka … Originální a původní kolekcí společnosti BONAPARTE je potom licence Prehistoric.

Díky těmto kolekcím je možné získat širokou škálu výrobků BONAPARTE od společenských her, přes vybavení pro školáky až po dekorace dětských pokojíčků motivem oblíbených hrdinů.

Nabízíme Vám také možnost využít služeb našeho oddělení zakázkové výroby, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky reklamních produktů ušitých Vám přímo na míru.

Ať už se jedná o klasické výrobky nebo o reklamní předměty, vždy je kladen důraz na kvalitu materiálu, zpracování a poskytovaných služeb.

Seřadit:  
Zboží na stránce:  

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

facebook google plus linkedin