+420 466 670 770 po-pá 7:30 - 15:30
+420 466 670 770 po-pá 7:30 - 15:30 Všechny kontakty
Úvod Blog Děti 10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít - Pro holky
Co nesmí chybět žádné malé školačce představuje Karton P+P

10 nezbytností od P+P Kartonu, které prostě musíte mít

Pro holky

Prázdniny skončily - a to nejen klukům, ale i děvčatům. V předchozím článku jsme si představili dinosauří nabídku od P+P Kartonu, která byla určena speciálně pro mladé pány. Dnes zabrousíme do pokojíčků malých slečen, kde se tradičně objevují roztomilé obrázky, pastelové odstíny ....a panenky. Sice jsme daleci toho striktně dávat do holčičích rukou panenky a do klučičích mašinky nebo autíčka, věříme ale, že spousta slečen i přesto na barbie nebo mrkací miminka nedá dopustit. Nová kolekce od Kartonu P+P přichází s nefalšovanou panenkovskou náladou, která ráda i dospělým připomene dětský čajový dýchánek za malebného nedělního odpoledne.

 1. Batoh nebo aktovka

Copatá Dolly věští, že kvalitní školní batoh je základ. Dbejte na vyztužená záda a anatomický tvar, přehledné rozložení komor, lehkost i reflexní prvky. Odměnou vám bude spokojenější školačka - a více jedniček :)

 


 

2. Penál nebo etue

Pastelky, pero a tahák na matiku patří kam? Do penálu! Je na vaší školačce, jestli zvolí vícepatrový kousek nebo trendy etui. Na prvních žebříčcích se ale stále objevují klasické jednopatrové kousky s klopou. Nezapomeňte, že můžete vybírat i z naplněných variant, které ušetří další shánění školních potřeb.

 

 

3. Lahev na pití

Pitný režim je záruka zdraví, stejně tak ale soustředění a (přiměřeného) zájmu o znalostí, kterých je ve škole plno. Vyberte si ze stylových lahví, které s dětmi skvěle využijete i na sport, výlety a další dobrodružství. Lahve na pití od Kartonu P+P jsou vyrobeny se zravotně nezávadného materiálu, který je pod přísným dozorem vylučujícím ftaláty a další neplechy. A pozor! Snadno se čistí a spolehlivě uchová teplý čaj i vychlazenou limču.


 

4. Box na svačinu

Ve zdravém těle zdravý duch. A u dětí to platí dvojnásob. Potřebují totiž baštit mnohem vybraněji než dospělí, koneckonců jsou pořád ve vývinu. Vrhněte se s vašimi školačkami na přípravu barevných svačinek, které pohodlně schovají do praktických svačinových boxů. Každý box je navíc opatřen přepážkou, aby se sváča nepomíchala.

 

5. Desky na abecedu a číslice

Malé prvňačky mohou svoje první čísla skládat do prima desek, ze kterých culíkatá Dolly div nevyskočí.

 


 

6. Zástěra na výtvarnou výchovu

Výtvarná výchova je první velká zkouška šikovnosti, protože v těch všech barvičkách a voskovkách nejedna kaňka ukápne. A protože to i tak není nic špatného (špinavý malíř není malíř), připravil Karton P+P stylové zástěry, ve kterých bude každá malá umělkyně vypadat neodolatelně.

 


 

7. Kufřík

Potřeby na výtvarnou výchovu a další drobnosti schovejte do kufříků s bezva motivy. Tempery, nůžky, štětec, voskovky....Nezapomněli jste na nic?

  

8. Sáček na cvičky

Cvičební úbor, přezůvky, ale i odpolední sváča, kterou děvčata s chutí zblajznou na kroužku nebo s kamarádkami.. Lehoučké pytlíky na šňůrky jsou jedničkou pro malé i větší školačky.

 

 

 

9. Desky na sešity

Na každou hodinu je většinou potřeba zvláštní sešit. Aby v nich měli školačky bezkonkurenční přehled, schovejte je do desek na sešity neboli heftboxů. Klasické formáty, motivů nepočítaně.

 

 

 

 

10. Psací podložka

Malé slečny jsou zpravidla expertky na barvičky. Kde to jde, podtrhávají, zvýrazňují a vybarvují. Aby nic nebrzdilo rozvoj jejich talenku - a také aby barvy nebyly všude - jsou pro ně připraveny speciální a pevné podložky. Samozřejmě i s veselou Dolly.

Pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics. Díky tomu zlepšujeme e-shop tam, kde je potřeba. Souhlasíte s tím?